Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Coś dla małych i dużych. „Chcemy dbać o zdrowie i kondycję”

Opublikowano: 18 listopada 2019 13:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 6 listopada miała miejsce uroczysta inauguracja Otwartej Strefy Aktywności (OSA) przy Szkole Podstawowej w Pleckiej Dąbrowie.

Reklama

To ogólnodostępne plenerowe miejsce sportu, rekreacji i odpoczynku w skład którego wchodzą: urządzenia siłowni zewnętrznej, sprawnościowy plac zabaw dla dzieci, strefa relaksu i gier, zagospodarowanie zieleni.

- Celem głównym jest zadbanie o poprawę zdrowia i kondycji oraz zachęta do aktywnego spędzania wolnego czasu i zdrowego trybu życia – informuje Gmina Bedlno.

W uroczystości brali udział: Wójt Gminy Bedlno- Pan Józef Ignaczewski, Przewodnicząca Rady -Pani Anna Ratajczyk, Dyrektor Szkoły- Pani Beata Kwiatkowska, Radni- Pani Ewa Pilarska, Pan Stanisław Gajewski i Pan Krzysztof Trusiński, Sołtys Pleckiej Dąbrowy -Pani Monika Dzięgielewska, Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna i Uczniowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)
 • 2 lata temu | ocena +7 / -7

  oby

  Ok. Fajnie, niech robią jestem za ale po co ta cała parodia z tym otwarcie? Szkoda źe jeszcze nie bylo biskupa prezydenta i kilku posłów w osobie ,farbowanego lisa'. W niektórych jeszcze mocno siedzi komuna. Czyli trzeba cos robić ale bez parodji

 • 2 lata temu | ocena +4 / -4

  Niestękacz

  "Be" i po co stękasz? Niewazne co sie w tej gminie zrobi i tak niektorzy stekaja. Ja rozumiem, ze tesknisz za czasami, kiedy rzadzili ludowcy, ale nie wszystkim tak sie wtedy dobrze żyło.

 • 2 lata temu | ocena +7 / -7

  Be

  Boisko pełnowymiarowe zniszczyć! To HIT , czy KIT?