Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Dzieci z "Szóstki" z językami obcymi za pan brat

Opublikowano: sob, 14 mar 2020 08:58
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od września 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie mogą korzystać z wielu okazji do rozwijania swoich umiejętności i pasji uczestnicząc w językowych kołach zainteresowań. W bieżącym roku szkolnym są to koła języka angielskiego: „Ucz się i baw się”, „Mały lingwista”, „English is fun” oraz koło języka niemieckiego „Język niemiecki sprawia przyjemność”.

Reklama

Głównym celem zajęć jest rozwijanie wszystkich sprawności językowych dzieci (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) za pomocą aktywizujących metod nauczania. Na zajęciach uczniowie biorą udział w licznych grach i zabawach dydaktycznych ćwiczących ich umiejętności.

Rozszerzają słownictwo i zagadnienia gramatyczne wykorzystując technologie informatyczne oraz liczne aplikacje internetowe związane z nauką języków. Wykonują również prace projektowe, prace plastyczno – językowe i prace konkursowe w ramach konkursów zarówno organizowanych w szkole jak i poza szkolnych.

Uczniowie mają także możliwość współorganizowania imprez ogólnoszkolnych dotyczących języków obcych np. „Dzień Europejski” czy „Walentynki”, dzięki czemu zdobywają i poszerzają wiedzę na temat kultury i zwyczajów krajów niemiecko- i anglojęzycznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)