Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Dzisiaj handlowa niedziela: jak wygląda w kutnowskich sklepach?

Opublikowano: ndz, 25 kwi 2021 11:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś jedna z niewielu takich niedziel w kalendarzu – niedziela będąca dniem handlowym. Czy to oznacza, że mieszkańcy Kutna tłumnie ruszyli do największych kutnowskich sklepów? Sprawdziliśmy to.

Reklama

Dziś jedna spośród siedmiu handlowych niedziel w tym roku. Odkąd wprowadzono ograniczenia w handlu w niedzielę takich dni jest coraz mniej.

Za nami już dwie niedziele handlowe w tym roku, który przypadały w ostatnie niedziele stycznia i marca. Sklepy otwarte są również dziś, kolejny taki dzień przypadnie na 27 czerwca. Do sklepów będziemy mogli udać się także w niedziele 29 sierpnia, 12 grudnia i 19 grudnia.

W grudniu przypadają aż dwie niedziele w które sklepy będą otwarte z bardzo prostego powodu – w okresie świąt Bożego Narodzenia Polacy chętnie robią zakupy niemal przez wszystkie tygodnie bezposrednio poprzedzające ten okres.

Dziś otwarte są duże centra handlowe i markety, lecz z powodu ograniczeń epidemiologicznych niektóre punkty pozostają zamknięte. Dotyczy to zwłaszcza galerii handlowych. 

Sprawdziliśmy jak sytuacja wygląda w Kutnie i raczej nie ma tutaj reguły – około południa parkingi niektórych sklepów niemal świeciły pustkami, z kolei w innych miejscach klientów było więcej. Z czego to wynika? Można domniemywać, że wszyscy już są przyzwyczajeni do robienia większych zakupów w ciągu tygodnia. 

Możliwe także, że część mieszkańców naszego miasta woli spędzić wolny czas na powietrzu wykorzystując nienajgorszą dziś pogodę, zamiast spacerować między sklepowymi regałami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)