Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] "Jesteś cudem, stać cię na wszystko!", czyli wielkie podsumowania w "Dziewiątce"

Opublikowano: pon, 13 sty 2020 12:04
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Słowami Pablo Casalsa w ostatnim dniu przed feriami 10 stycznia 2020 roku dokonano podsumowania kilkumiesięcznego trudu uczniów w Szkole Podstawowej Nr 9 w Kutnie. W tej ciężkiej i pełnej wyrzeczeń drodze nie mogło zabraknąć przewodników – rodziców i nauczycieli, których wsparcie, zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość zaowocowała wyróżnieniem w zachowaniu i nauce 144 uczniów społeczności szkolnej wśród klas IV-VIII. Wszystkim nagrodzonym w tym dniu uczniom podziękowano słodkimi upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Reklama

Wśród tych szczególnie wyróżnionych znalazło się dziewiętnaścioro stypendystów, którzy z rąk dyrektor szkoły p. Małgorzaty Margulskiej - Haczyk, otrzymało stypendia o charakterze motywacyjnym ufundowane przez Prezydenta Miasta Kutno – Pana Zbigniewa Burzyńskiego.

Wśród tegorocznych stypendystów znaleźli się: Augustynowicz Julia, Chlebna Marcelina, Gospoś Julia, Kaczor Wanesa, Szczepański Jakub, Ratajczyk Maria, Kuźmińska Julia, Pawlik Barbara, Wielemborek Patrycja, Kucharczyk Sabina, Pałczyńska Emilia, Klembalski Aleksander, Tomczak Hanna, Tomczyk Wiktoria, Chlebna Aleksandra, Gruszka Weronika, Golan Gabriela, Kozłowska Maria, Siergiej Milena. Pani dyrektor skierowała podziękowania do rodziców, a szczególnie do rodziców stypendystów obecnych na apelu, którzy z zaangażowaniem wspierają wysiłki swoich dzieci i działania nauczycieli.

Fakt, że warto rozwijać talenty potwierdza duża liczba nagrodzonych laureatów konkursów ogólnopolskich i szkolnych, uczniów zaangażowanych w życie szkoły, reprezentujących szkołę w mieście, powiecie i województwie oraz tych, którzy realizowali w tym semestrze projekty szkolne.

W tym szczególnym dniu wyróżniono i nagrodzono pucharami klasy, które osiągnęły najwyższe wyniki na danym poziomie w szkole oraz klasę, która miała najwyższą frekwencję. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie wiedzą również, że opuszczony dzień, to opuszczona okazja do zdobywania wiedzy. Taką wiedzę posiada 34 uczniów społeczności szkolnej, którzy otrzymali nagrodę za 100% frekwencję.

W konkursie na „Najaktywniejszego Sportowca Szkoły” w I półroczu roku szkolnego 2019/2020 prowadzą:

  • w kategorii dziewcząt- Patrycja Wielemborek uczennica klasy VId z ilością 41 punktów.
  • w kategorii chłopców- Hubert Kowalski z klasy VIa, który zgromadził 52 punkty.

W przeddzień wypoczynku zimowego nie mogło zabraknąć kilku ważnych wskazówek, jak spędzić ferie zdrowo i bezpiecznie. Takie informacje podczas uroczystości przekazali przedstawiciele Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kutnie. Utworzono również „Korytarz życia”, którego inicjatorkami były nauczycielki: p. Alina Limanowska i p. Edyta Woźniak.

Wszystkim uczniom i rodzicom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy równie owocnej pracy w II semestrze, a pozostałym dołączenia do krainy wiedzy i sukcesu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)