Reklama

[ZDJĘCIA] Legenda polskiego kabaretu w Kutnie! Marcin Daniec na deskach KDK

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Występ nieco opóźniony (lecz nie tak jak remont kutnowskiego dworca), ale kapitalny i pełen dobrego humoru. Dziś na deskach Kutnowskiego Domu Kultury wystąpił Marcin Daniec – ikona polskiej sceny kabaretowej.

Tego artysty nikomu przedstawiać nie trzeba, dlatego nie dziwi fakt, że sala widowiskowa Kutnowskiego Domu Kultury wypełniła się do ostatniego miejsca. I chociaż występ opóźnił się o około pół godziny, to nikt do Dańca nie mógł mieć pretensji. Komik wyjaśnił, że to wina remontów na autostradzie A1, co było dla niego świetną okazją do żartów z polskich drogowców i dróg.

Daniec poruszał całą masę tematów udowadniając przy tym, że nawiązanie dobrego kontaktu z publicznością nie jest dla niego niczym trudnym.

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2

Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także 4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”

Nic dziwnego zatem, że satyryk przez cały rok odwiedza sale koncertowe i domy kultury w kraju i za granicą. Marcin Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE