Reklama

[ZDJĘCIA] Na strefie zamieszkał... jeleń! Jest uwięziony?

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na pytanie „Co/kogo możemy spotkać na strefie ekonomicznej?” raczej mało komu do głowy przyszłaby odpowiedź wskazująca na jelenia. Tymczasem właśnie taki nietypowy mieszkaniec zadomowił się na terenie jednej z opuszczonych firm.

W weekend do naszej redakcji zgłosił się jeden z mieszkańców zatroskany losem tego dostojnego zwierzęcia.

- Na jednej z opuszczonych firm na strefie jest uwięziony jeleń. Piszę żeby się dowiedzieć gdzie można to zgłosić żeby ktoś mu pomógł i wpuścił go na wolność. Dodam że jeleń jest tam uwięziony od miesiąca – pisał do nas Czytelnik.

Mowa o terenie znajdującym się przy ul. Poprzecznej. Wybraliśmy się na miejsce, aby zweryfikować relacje naszego Czytelnika i w razie potrzeby poprosić o pomoc służby lub organizacje zajmujące się opieką nad zwierzętami.

- To prawda. Widziałem tutaj tego jelenia, chyba wszedł na ten teren i nie wie jak stamtąd wyjść. Jeśli możecie coś zrobić to byłoby fajnie, gdyby udało się go uwolnić – usłyszeliśmy na miejscu od pracownika jednej z okolicznych firm.

Niestety, mimo usilnych starań nie udało nam się dojrzeć rzeczonego jelenia. Obeszliśmy więc dookoła teren, na którym zwierz miał przebywać.

Na szczęście okazało się, że wzywanie pomocy nie będzie potrzebne. W ogrodzeniu znaleźliśmy dużą wyrwę, a na polu sąsiadującym z opuszczonym terenem ślady wskazujące na to, że zwierzęta bardzo chętnie wchodzą tam, a potem po prostu wychodzą. Pragniemy więc uspokoić pracowników strefy i naszych Czytelników – jeleń jest bezpieczny i prawdopodobnie ma się bardzo dobrze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE