Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Pół wieku to za mało. Państwo Kubiakowie są ze sobą już 60 lat!

Opublikowano: 17 lipca 2021 09:41
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rocznicę 60 lat. wspólnego pożycia małżeńskiego świętują dziś Państwo Marianna i Stanisław Kubiakowie. Obchody Diamentowych Godów rozpoczęły się od ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego, którą poprowadził prezydent Kutna, Zbigniew Burzyński.

Reklama

Włodarz naszego miasta pogratulował szanownym Jubilatom wytrwałości, podkreślił fundamentalne znaczenie rodziny jako najmniejszej komórki społecznej oraz wręczył im jubileuszowe dyplomy oraz kwiaty. Nie zabrakło również symbolicznej lampki szampana, życzeń oraz wspólnych pamiątkowych zdjęć. 

Jak narodziła się miłość, która przetrwała już 60 lat?

- Jeździłem jako konduktor po całej Polsce i poznaliśmy się w pociągu w Sierpcu. To ja zrobiłem pierwszy krok i poderwałem małżonkę. Od spotkania do spotkania, skończyło się ślubem. I tak zyjemy do tej pory w związku małżeńskim - opowiada Pan Stanisław.  

Czy istnieje gotowy przepis na szczęśliwe pożycie małżeńskie? 

- Trzeba rozsądnie myśleć, jak się przyjęło drugiego człowieka do serca, to trzeba myśleć o tym, żeby spełniać wszystkie postanowienia i obowiązki, które składają się na małżeństwo. Wiadomo, że młodość rządzi się swoimi prawami, czasami człowiek ma różne głupie pomysły, między dwiema osobami zdarzają się tarcia, ale nie wolno przekraczać pewnych granic - stwierdza Jubilat. 

Państwo Kubiakowie doczekali się trojga dzieci, sześciorga wnucząt oraz ośmiorga prawnucząt.  

Warto dodać, że nie była to jedyne uroczystość, która miała dziś miejsce w Urzędzie Stanu Cywulnego. Jubileusze Złotych Godów obchodzili Państwo Krystyna i Leszek Zielak oraz Klementyna i Antoni Dworeccy, a relacje z tych wydarzeń niebawem opublikujemy na łamach naszego portalu. 

Szanownym ubilatom życzymy kolejnych lat w szczęściu i miłości!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)