Reklama

[ZDJĘCIA] ''Rowerem wzdłuż granic Kutna'': kolejni mieszkańcy odznaczeni przez TPZK

Opublikowano: śr, 21 paź 2020 11:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej wręczyło kolejnym kilkunastu mieszkańcom naszego miasta Kutnowskie Odznaki Krajoznawcze "Rowerem wzdłuż granic Kutna".

W prezencie kutnianie otrzymali także mapy szlaków rowerowych regionu łódzkiego (przekazane przez Marszałka Województwa Łódzkiego). Po przejechaniu Kutna wzdłuż i wszerz czas na Łódzkie!

Jeśli i Wy chcecie ją zdobyć, odwiedźcie 25 miejsc wskazanych na mapie i wypełnijcie odpowiednie miejsca w książeczce trasy. Przyjdźcie do siedziby TPZK z wypełnioną prawidłowo książeczką - tu czeka na Was Odznaka!

W zdobyciu Kutnowskiej Odznaki Krajoznawczej "Rowerem wzdłuż granic Kutna" pomogą Wam bezpłatne materiały, które otrzymacie w siedzibie TPZK: książeczka trasy zawierająca regulamin Kutnowskiej Odznaki Krajoznawczej "Rowerem wzdłuż granic Kutna" i specjalnie w tym celu przygotowana mapa Kutna.

Jeśli nie posiadacie własnego roweru, do wykonania zadania możecie skorzystać z roweru publicznego. W Kutnie, w 13 miejscach znajdują się stacje rowerowe, na których do dyspozycji macie łącznie 110 rowerów.

Zadanie publiczne zrealizowane ze środków finansowych Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE