Reklama

[ZDJĘCIA] Strażacy z Żychlina w czasie pandemii. Pomagają, ratują zwierzęta, dbają o sprzęt i…

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żychlinie podsumowują działania, które podejmowali w ostatnim czasie. Podkreślają, że chociaż ilość wyjazdów do akcji od momentu wybuchu epidemii odczuwalnie zmalała, to jednostka nie pozostaje w uśpieniu.

- W ostatnim czasie pomagaliśmy w zrobieniu zakupów i w innych ważnych sprawach życia codziennego (ok. 20 razy). Zostaliśmy za to nagrodzeni wspaniałą laurką, którą pokazujemy i Wam (zdjęcie w galerii). Znalazła miejsce w naszym garażu i przypomina, że nasze działania dają komuś radość. Przeprowadziliśmy również spotkanie gospodarcze, w trakcie którego przejrzeliśmy i przygotowaliśmy sprzęt niezbędny do działań. Zajęliśmy się również naszą ścianką wspinaczkową - mamy nadzieję, że w tym sezonie będziecie mogli z niej skorzystać, więc wolimy być przygotowani – napisali druhowie OSP Żychlin na facebooku.

Pomagają także pomocy społecznej w Żychlinie przy zachowaniu bezpieczeństwa w trakcie wydawania żywności.

- W ostatnim czasie mieliśmy również wyjazdy dotyczące ulatniania się gazu w mieszkaniu w bloku mieszkalnym, czy ratowania kotka, który utknął pod maską samochodu (pisaliśmy o tym TUTAJ). Na szczęście omijają nas w ostatnim tragiczne zdarzenia w ruchu drogowym, poważne pożary i inne poważne zagrożenia miejscowe – dodają druhowie.

Przy okazji przypominają o zachowaniu bezpieczeństwa w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną.

- Przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa i o informowaniu służb o tym, że jesteście w kwarantannie/pod nadzorem epidemiologicznym/macie uzasadnione podejrzenia że możecie być zarażeni - pojawiła się wysoka temperatura lub duszności. Bądźmy razem bezpieczni! – apelują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żychlinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE