Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Uczniowie i nauczyciele ze Strzelec poszerzają swoje umiejętności

Opublikowano: 7 listopada 2019 16:20
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Od marca bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Strzelcach realizowany jest projekt „Nie tylko dla orłów - kompleksowy program wsparcia Szkoły Podstawowej w Strzelcach”.

Reklama

W ramach projektu realizowane są szkolenia dla nauczycieli oraz różnorodne zajęcia dla uczniów klas IV-VIII. Dzieci uczestniczą w spotkaniach rozwijających zdolności i zainteresowania, w zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych i terapeutycznych. Dzieci poszerzają kreatywność, przedsiębiorczość, usprawniają komunikację. Mają możliwość uzupełniania i zgłębiania wiedzy. Nauczyciele poszerzają warsztat pracy o nowe metody i formy działań, poznają nowe rozwiązania w zakresie TIK, rozwijają kompetencje niezbędne do optymalnej pracy podczas zajęć.

Zajęcia projektowe prowadzone są przez nauczycieli naszej szkoły, a także przez szkoleniowców z zewnątrz. W ramach projekty wiele pracowni naszej szkoły zostało doposażonych w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Są to między innymi mikroskopy, mapy, plansze, rzutnik multimedialny, wagi elektroniczne, programy multimedialne, laptopy, komputery stacjonarne, gry rozwijające różne umiejętności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.