Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Uczniowie Troczewskiego zakończyli włoska przygodę

Opublikowano: wt, 17 gru 2019 16:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dla 58 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie dobiegł końca trwający dwa lata projekt „Europejski staż zawodowy przepustką do sukcesu na rynku pracy” przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS+. Młodzież podsumowała swoje tegoroczne praktyki zawodowe we Włoszech, w ramach których podnosiła swoje kompetencje zawodowe, społeczne i organizacyjne.

Reklama

Na zagraniczne praktyki wyjechali uczniowie klas II i III Technikum Zawodowego: technik eksploatacji portów i terminali, technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Wyjazd był bardzo atrakcyjny. Przez cztery tygodnie musieli na co dzień posługiwać się językiem angielskim oraz włoskim i samodzielnie radzić sobie w różnych sytuacjach.

Dla uczestników stażu przygotowano wiele wycieczek krajoznawczych. Młodzież miała możliwość poznać kulturę i obyczaje Włoch, nauczyć się języka włoskiego, poznać włoską kuchnię oraz zaprzyjaźnić się z rówieśnikami z innych państw Europy.

Doświadczenia przywiezione z Włoch są niepowtarzalne, a opinie pracodawców niewątpliwie ułatwią uczniom znalezienie pracy. Okazja do zdobycia kolejnych doświadczeń nastąpi już niedługo, ponieważ w przyszłym roku uczniowie „Troczewskiego” odbywać będą praktykę zawodową w Grecji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Ciekawe ile osób będzie

    Kto chodził do tej szkoły i w których latach ?