Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] VII konkurs Kolęd i Pastorałek Żychlin 2020

Opublikowano: śr, 5 lut 2020 16:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przedszkolaki z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej zdobyły III miejsce a Konkursie Kolęd i Pastorałek który odbył się w Źychlinie w dniach 1 i 2 lutego 2020r.

Reklama

Organizatorami konkursu był Urząd Gminy w Żychlinie i Parafia Św.Ap.Piotra w Żychlinie. Celem konkursu była popularyzacja kolęd, rozwijanie uczniów utalentowanych muzycznie oraz wymiana doświadczeń poprzez integrację uczniów z różnych szkół.
Konkurs był podzielony na 5 kategorii.

Dzieci z ZPiTZK wzięły udział w I Kategorii - Przedszkole i zajęły 3 miejsce .

W przesłuchaniach wzięło udział ponad 110 uczestników z różnych regionów naszego województwa.
Jury w składzie Paweł Nowicki ,solista Opery Nova w Bydgoszczy ,Anna Tadeusiak, artystka chóru Opery Nova w Bydgoszczy ,oraz Radna Rady Miejskiej w Żychlinie Agnieszka Sidwa przyznało III miejsce naszym przedszkolakom z ZPiTZK za kolędę " Przylecieli aniołkowie " którą wspólnie wykonali Marianna Stasiak , Tatiana Łukaszewska, Maja Matusiak, Zofia Cieniewska , Liliana Helman, Hubert Cukier.
Cieszymy się, że nasza najmłodsza grupa przedszkolna z zespołu tak chętnie chce brać udział w koncertach ,przedstawieniach i konkursach, pokazywać swoje umiejętności na scenie i brać czynny udział w działalności zespołu.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na konkurs oraz naszemu kierownikowi kapeli chórmistrzowi i kapelmistrzowi Michałowi Mrozińskiemu za przygotowanie dzieci do występu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Ela

    Marianka, brawa dla Ciebie!

  • 2 lata temu | ocena +2 / -2

    koala

    BRAWO - MARTYNKA!