Reklama

Reklama

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej aktywny ekonomicznie

Opublikowano: ndz, 13 gru 2015 13:34
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu 11 grudnia 2015r. w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi odbyła się konferencja pt. Aktywni Ekonomicznie – biznes w NGO. Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej był laureatem tego konkursu i jako jedyne stowarzyszenie z Kutna i otrzymał nagrodę - III miejsce. Konkurs był ogłoszony przez Fundację Europejskie Centrum Edukacji Społecznej ECES powołaną przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS.

Reklama

Do udziału w konkursie zaproszono organizacje pozarządowe prowadzące działalnośc odpłatną lub gospodarczą działające w regionie łódzkim i rozwijające działania ekonomiczne. Konkurs miał na celu promocję działań ekonomicznych organizacji pozarządowych oraz zwiększenie wiedzy na temat prowadzenia tych działań przez organizację. Premiowane były podmioty. Które wykazały się profesjonalizmem i stosującym narzędzia biznesowe w działaniach/ Promocja , marketing,planowanie finansowe oraz profesjonalne oferowanie usług.

Nagrodzone zostały 3 najlepsze podmioty /działania ekonomiczne spośród zgłoszonych/. Laureaci otrzymali statuetkę AKTYWNI EKONOMICZNIE oraz bon na materiały promocyjne -2000 za pierwsze miejsce 1000 za drugie miejsce i 500 za trzecie miejsce.

Konkurs realizowany był we współpracy z Regionalnym Związkiem Pracodawców Ziemi łódzkiej członek PKPP Lewiatan, Centrum OPUS prowadzącym Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

W imieniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej nagrodę odebrały Prezes Stowarzyszenia Bożena Sudomir i Zastępca Grażyna Kopczyńska które podziękowały za udział i wyróżnienie a na koniec zaprezentowaliśmy się przedstawiając kilka naszych utworów z programu artystycznego wykonanych przez solistkę zespołu Annę Lewkowicz i akordeonisty Zbigniewa Wieczorkowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)