Reklama

Reklama

Zespół Szkół w Żychlinie wygrywa liceliadę w powiecie

Opublikowano: pt, 6 mar 2015 09:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Reprezentacja Zespołu Szkół w Żychlinie prowadzona przez Cezarego Kwiatkowskiego okazała się najlepsza w Mistrzostwach Powiatu Kutnowskiego w Koszykówce Mężczyzn w ramach „Licealiady”. W turnieju finałowym organizowanym przez kutnowski MOSiR wzięły udział cztery szkoły (po dwa najlepsze zespoły z dwóch grup eliminacyjnych): Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie, LO w Żychlinie, ZS Nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie oraz ZS w Żychlinie.

Reklama

W pierwszym meczu ZS w Żychlinie wygrał z ZS Nr 3 w Kutnie 68:42. W drugim bardzo zaciętym spotkaniu, „Staszic” wygrał 60:52 z LO w Żychlinie .W meczu o trzecie miejsce LO w Żychlinie wygrał z „Grabskim” 55:44. Natomiast w finale, ZS w Żychlinie wygrał jednym punktem 57:56 z kutnowskim „Staszicem”.

Zawody odbyły się 03 marca 2015 w Zespole Szkół Nr 1 w Kutnie. W mistrzostwach wystąpiły jeszcze cztery szkoły: II LO im J. Kasprowicza w Kutnie, LO Katolickie, ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego w Kutnie oraz I LO im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie. Wszystkie zakończyły rywalizację w eliminacjach.

Turniej finałowy:
ZS w Żychlinie – ZS Nr 3 w Kutnie 68:42
ZS Nr 1 w Kutnie – LO w Żychlinie 60:52

mecz o III miejsce: ZS w Żychlinie – ZS Nr 3 w Kutnie 55:44
mecz finałowy: ZS nr 1 w Kutnie - LO w Żychlinie 56:57

Klasyfikacja końcowa:
1. ZS w Żychlinie
2. ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie
3. LO w Żychlinie
4. ZS Nr 3 im. W Grabskiego w Kutnie

Skład reprezentacji ZS w Żychlinie: Rafał Pietrzak, Maciej Wiliński, Adam Filiński, Mateusz Krzewicki, Damian Wiśniewski, Sebastian Matuszewski, Adam Kubiak, Jakub Kmieciak, Michał Jóźwik, Trener Cezary Kwiatkowski

Drużyna ZS w Żychlinie będzie reprezentowała powiat kutnowski w zawodach rejonowych, które odbędą się 13.03.2015 r w Skierniewicach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)