Reklama

Zimno, ciemno i... bez prądu. Gdzie tym razem wyłączą?

Opublikowano:
Autor:

Zimno, ciemno i... bez prądu. Gdzie tym razem wyłączą?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Coraz dłuższe noce i wcześniej zapadający zmierzch - bez wątpienia w okresie jesienno-zimowym energia elektryczna jest nam jeszcze bardziej potrzebna. Operator Energa planuje jednak w najbliższych dniach przerwy w dostawie prądu w kilku miejscowościach naszego regionu.

Kilku godzin spędzonych bez energii elektrycznej mogą spodziewać się mieszkańcy 3 gmin naszego powiatu: Oporowa. Strzelec oraz Krośniewic. Utrudnienia wystąpią od jutra w Jurkowie Pierwszym oraz Oporowie w godzinach 7:30-15:30. Z kolei w miejsc. Mnich-Ośrodek, Mnich-Południe oraz Kolonia Mnich prądu może nie być w piątek, 30 listopada od 7:30 do 13:30.

Podobna sytuacja wystąpić może też w Niedrzewie Pierwszym i Niedrzewie Drugim (gm. Strzelce). Energa zaplanowała tam przerwy w dostawie prądu 29 listopada między 7:30 a 15:30.

Jeśli zaś chodzi o gminę Krośniewice, dostępu do energii elektrycznej mogą zostać pozbawieni mieszkańcy Witowa, gdzie utrudnienia zaplanowane są na 30 listopada i mogą potrwać od 11:30 do 14:30.

Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE