Reklama

Zły stan powiatowych dróg. „Znamy sytuację, przygotowujemy się do remontów”

Opublikowano:
Autor:

Zły stan powiatowych dróg. „Znamy sytuację, przygotowujemy się do remontów”  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Drogi powiatowe łączące kilka miejscowości z terenu gminy Strzelce. O ich stan zapytany został starosta Daniel Kowalik. Czy w najbliższym czasie tamtejsi mieszkańcy i kierowcy tamtędy podróżujący doczekają się lepszej nawierzchni? Władze powiatu zabrały głos w sprawie.

Radny powiatowy Marek Drabik złożył interpelację dotyczącą stanu dróg, dla których zarządcą jest powiat kutnowski. Chodzi o dwa odcinki - jeden łączący Sójki z Muchnowem oraz Raciborowem. Jest to droga nr 2139E, na której występują m.in. liczne spękania, ubytki w nawierzchni jezdni czy zaniżone lub zawyżone pobocza. Drugi odcinek, o który pytał radny to droga wiodąca ze Strzelec do Łaniąt, której stan również do najlepszych nie należy. Starosta zapowiedział, że remont będzie, ale cząstkowy.

- Zarząd Powiatu Kutnowskiego jako zarządca dróg powiatowych rozpoczął przygotowania do remontów cząstkowych. Termin przeprowadzenia remontów na sieci dróg powiatowych przewidziano na II i III kwartał bieżącego roku - odpowiada Daniel Kowalik.

Na nową nawierzchnię nie możemy zatem liczyć, niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że księżycowy krajobraz już wkrótce odejdzie w zapomnienie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE