Reklama

Zmiana kursów na Wielkanoc. Sprawdź, jak będą jeździły autobusy

Opublikowano:
Autor:

Zmiana kursów na Wielkanoc. Sprawdź, jak będą jeździły autobusy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Święta Wielkanocy zbliżają się wielkimi krokami. Niezmiennie jak co roku w okresach świątecznych MZK wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy. Jak będą kursowały autobusy w najbliższych dniach?

Miejski Zakład Komunikacji poinformował, że w okresie od 18 do 23 kwietnia autobusy komunikacji miejskiej kursują zgodnie ze zmienionym rozkładem jazdy na poszczególne dni. W dniach 18, 19 i 23 kwietnia autobusy będą jeździły zgodnie z rozkładem feryjnym (bez kursów szkolnych). W Wielką Sobotę z kolei autobusy kursują zgodnie z rozkładem sobotnim - z wcześniejszym zakończeniem linii nr 1, 3, 4, 7, 9, 10, 14. Pozostałe linie: 5, 12, 13, 31, 35, 36 kursują bez zmian zgodnie z rozkładem sobotnim.

W Wielkanoc 21 kwietnia żaden autobus nie wyjedzie z zajezdni. W Poniedziałek Wielkanocny natomiast kursy odbywać się będą według rozkładu niedzielnego (świątecznego) z późniejszym rozpoczęciem linii nr: 3, 4, 7, 9, 10, 13, 14. Pozostałe linie: 1, 5, 12, 31, 35, 36 rozpoczynają bez zmian zgodnie z rozkładem niedzielnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE