Reklama

Reklama

Zmiany w ustawie o ubezpieczeniu społecznym rolników - akcja informacyjna

Opublikowano: pt, 10 kwi 2015 14:28
Autor:

Zmiany w ustawie o ubezpieczeniu społecznym rolników - akcja informacyjna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rolniku, pracujesz w oparciu o umowę agencyjną, umowę zlecenia lub inną umowę o świadczenie usług, do której stosuje się przepisy dotyczące zlecenia? Twój przychód z tego tytułu nie przekracza połowy minimalnego wynagrodzenia za pracę.Od 1 stycznia 2015 roku możesz nadal podlegać ubezpieczeniu w KRUS. Jeżeli zostałeś z tego powodu wyłączony z ubezpieczenia w KRUS przed 2015 rokiem masz czas do 30 czerwca 2015 roku aby złożyć wniosek o objęcie ubezpieczeniem w KRUS z okresem wstecznym!

Reklama

Jesteś ubezpieczony w KRUS i doznałeś wypadku przy pracy rolniczej? Zgłoś ten fakt do KRUS niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty zdarzenia!

Rolniku, jeżeli podlegasz ubezpieczeniu w ZUS, możesz objąć się dobrowolnym ubezpieczeniem od wypadków w KRUS z tytułu prowadzonej działalności rolniczej! To tylko 14 zł miesięcznie!

Rolniku, skorzystaj z bezpłatnej rehabilitacji leczniczej w jednym z 7 Centrów Rehabilitacji KRUS. Podstawę skierowania na rehabilitację stanowi wniosek wystawiony przez lekarza leczącego wraz z kompletem badań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)