Reklama

Znamy program WOŚP w Żychlinie. Wystąpią czołowe gwiazdy disco-polo!

Opublikowano:
Autor:

Znamy program WOŚP w Żychlinie. Wystąpią czołowe gwiazdy disco-polo! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gwiazdy polskiego disco największego kalibru, kutnowski zespół rockowy i tradycyjne Światełko do Nieba - tak pokrótce przedstawia się program finału 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żychlinie. Zapraszamy do sprawdzenia pełnego harmonogramu imprezy, która odbędzie się już 12 stycznia.

Wydarzenia w ramach żychlińskiej WOŚP w Żychlińskim Domu Kultury rozpoczną się o godz. 15:00 od bloku rodzinnego. A w nim: występy dzieci z sekcji tanecznych i wokalnych ŻDK, dzieci z Przedszkola Nr 2 im. Jana Pawła II w Żychlinie, dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Żychlinie, występy Zspołów Wokalno Instrumentalnych Melodia z Klubu Seniora Radość, Śleszynianki, występ Uniwersyteckiego Chóru Trzeciego Wieku „Złoty Akord”, występ Kapeli Dobrzeliniacy, „Ratuj z nami”- pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żychlinie

Na godz. 18:00 zaplanowano natomiast występ kutnowskiego zespołu Stopersi, a o godz. 19:00 na scenie Żychlińskiego Domu Kultury zaprezentuje się jedna z największych gwiazd polskiego disco-polo - zespół MIG.

O 20:00 puszczone zostanie tradycyjne Światełko do Nieba, nie zabraknie również pysznego tortu. Imprezę zwieńczy dyskoteka z DJ Rudixem, która potrwa do godz. 22:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE