Reklama

Zostań bohaterem – przygotuj paczkę! SZLACHETNĄ PACZKĘ

Opublikowano:
Autor:

Zostań bohaterem – przygotuj paczkę! SZLACHETNĄ PACZKĘ - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielkimi krokami zbliża się finał SZLACHETNEJ PACZKI. W Kutnie jeszcze 24 rodziny czekają na mądrą pomoc. Celem projektu jest dotarcie z mądrą pomocą do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.Paczka łączy biednych i bogatych. Projekt SZLACHETNA PACZKA odbywa się po raz czternasty w Kutnie po raz trzeci. Co roku w przemyślany sposób łączy potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących paczki i dobroczyńców finansujących organizację projektu. Tegoroczne hasło brzmi "Łączymy biednych i bogatych". Paczka dociera do wielu rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, wielodzietnych oraz samotnych rodziców.

Darczyńcą może zostać każdy z nas. Wystarczy wejść na stronę internetową projektu www.szlachetnapaczka.pl wybrać województwo łódzkie a następnie magazyn Kutno. Tam znajdują się opisy rodzin, ukazujące ich sytuację życiową oraz problemy, z jakimi się zmagają. Opisy zawierają również informacje o najbardziej istotnych potrzebach.

Wystarczy wybrać rodzinę, której będziemy w stanie pomóc poprzez przygotowanie dla niej paczki. Następnie wolontariusz skontaktuje się z Darczyńcą i przedstawi szczegółową sytuację rodziny.
Paczkę może przygotować firma, przedsiębiorstwo, instytucja, osoba prywatna lub grupa znajomych czy sąsiadów.

Gotową już paczkę należy dostarczyć w dniach 13-14 grudnia do magazynu. Stamtąd wolontariusz dostarczy ją do rodziny, a Tobie przekaże niezwykły prezent - relacje z dostarczenia paczki.

Dlaczego warto?

Bohaterstwo to jedna z najważniejszych wartości w projekcie SZLACHETNA PACZKA. Wszystkie osoby, które angażują się w projekt, mają odwagę zaryzykować i przeciwstawiać się przeciwnościom losu dla dobra innych – rodzin żyjących w niezawinionej biedzie.

PAMIĘTAJ! Poprzez przygotowanie paczki możesz odmienić ciężki los rodzin i dać im pozytywny impuls do zmiany swojego życia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE