Reklama

Zostań Szlachetnym darczyńcą. Już jest baza potrzebujących rodzin

Opublikowano:
Autor:

Zostań Szlachetnym darczyńcą. Już jest baza potrzebujących rodzin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia “Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” - taka zasada przyświeca projektowi Szlachetna Paczka, który już 16 lat realizuje ideę mądrej pomocy. Paczki tworzone dla potrzebujących rodzin są nie tylko przekazywaną pomocą materialną, ale również motywacją dla rodziny do samodzielnego radzenia sobie w trudnej sytuacji życiowej.

Każdy, kto chce zostać Darczyńcą może już wybrać rodzinę, dla której stworzy paczkę, i której w ten sposób da impuls do zmiany życia na lepsze. Wystarczy wejść TUTAJ, zapoznać się z opisem historii rodziny oraz listą jej potrzeb, która została przygotowana przez wolontariusza podczas spotkań z rodziną. Ważne, aby przygotowana paczka sprawiła, że wybrana rodzina poczuje się wyjątkowo, dlatego istotne jest zarówno zaspokojenie jej potrzeb, jak i piękne zapakowanie prezentu, bo w nim zapakowane jest również serce Darczyńcy, który staje się społecznym bohaterem. W końcu pomagają ludzie, a nie rzeczy!

W Rejonie Kutno i okolice chcemy pomóc w tym roku około 25 rodzinom, których opisy będą się jeszcze pojawiały przez kilka najbliższych dni.

Finał XVI edycji SZLACHETNEJ PACZKI odbędzie się 10 i 11 grudnia. Wtedy to przygotowane prezenty trafią do rodzin w całej Polsce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE