Reklama

Reklama

Zrób szkolenie w Kutnie i zbuduj swoją przyszłość z firmą MultiSerwis!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Marzy Ci się praca operatora koparki, bądź ładowarki? Żeby zdobyć uprawnienia wcale nie musisz już jeździć do Łodzi, czy Włocławka! Szkolenie pod okiem uznanych profesjonalistów - i to w konkurencyjnej cenie - możesz zdobyć w Kutnie. Mało tego, na miejscu zdasz również państwowy egzamin na maszyny budowlane. Wszystko to zapewni Ci firma MultiSerwis, której siedzibę znajdziesz przy ul. Przemysłowej 2.

Reklama

Firma Multi-Serwis istnieje na rynku od 2008 r. Zaczynała od szkoleń na wózki widłowe, dzisiaj - jako jedyna w Kutnie - szkoli na wszystkie urządzenia podlegające pod Urząd Dozoru Technicznego, a także z powodzeniem realizuje szkolenia spawalnicze i energetyczne SEP.

Co ważne, od 2021 r. firma rozszerzyła ofertę o szkolenia dla operatorów maszyn budowlanych, m.in. koparki, ładowarki, koparkoładowarki, a także suwnice i wiele innych. Multiserwis realizuje szkolenia zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów, posiadających wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie, co potwierdzają liczne referencje.

- Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz egzaminy na miejscu, w Kutnie. Mamy do dyspozycji salę szkoleń oraz plac manewrowy. Nie trzeba jeździć do Łodzi, ani do Włocławka. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy dla kursantów - podkreślają właściciele firmy.

Jak wygląda szkolenie? 

Trwa około miesiąca, spotkania ustalane są indywidualnie, zazwyczaj odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 2 w Kutnie. W zakresie terminów szkoleń firma zachowuje elastyczne podejście. Pracujesz zmianowo? Masz natłok obowiązków rodzinnych? Żaden problem! 

- Staramy się wspólnie z kursantami ustalać dogodne terminy szkoleń - zapewniają właściciele.  

Ponadto MultiSerwis udostępnia swoje maszyny i materiały edukacyjne, robi prezentacje, przygotowane są przekroje wszystkich elementów maszyn: układów hydraulicznych, napędu gąsienicowego, podzespołów itd. Krótko mówiąc - możesz zobaczyć i dotknąć tego, co związane z Twoim przyszłym fachem. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców. 

- Staramy się, żeby klient wyszedł ze szkolenia zadowolony i za pierszym razem zdał egzamin. Odsetek egzaminów z wynikiem negatywnym jest u nas znikomy. 

Obecnie trwa szkolenie na maszyny budowlane i jeszcze przyjmowane są na nie zapisy. Warto dodać, że prowadzone są one także dla obcokrajowców. O szczegółach szkoleń w MultiSerwisie możecie przeczytaj więcej w tym miejscu - LINK

Dodatkowo firma zajmuje się konserwacją oraz naprawą urządzeń transportu bliskiego, pomaga w kontakcie z Urzędem Dozoru Technicznego, a także kompleksowo przygotowuje dokumentację oraz urządzenie do badań UDT. W ostatnich latach MultiSerwis prężnie rozwija drugi profil działalności związany z usługami dla przemysłu. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Polski, dla których realizuje usługi spawalnicze (w tym m.in. spawanie rurociągów, wykonywanie konstrukcji stalowych), remontowo-budowlane, elektryczne oraz hydrauliczne.

Multiserwis prowadzi również wynajem specjalistycznego sprzętu budowlanego, w tym ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe, żurawie. Pełen zakres usług znajdziecie pod tym linkiem - KLIK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy