Reklama

"Zwierzyna" - książka absolwenta II LO w Kutnie! [TV Kutno]

Opublikowano:
Autor:

"Zwierzyna" - książka absolwenta II LO w Kutnie! [TV Kutno] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia "Zwierzyna" to zbiór dwudziestu opowiadań, których nie da się jednoznacznie zakwalifikować gatunkowo. Jest debiutem książkowym Macieja Kaźmierczaka, autora ponad sześćdziesięciu opublikowanych opowiadań, redaktora oraz grafika, absolwenta II LO w Kutnie, studenta filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim.Dwadzieścia niezwykłych światów, dwadzieścia obrazów, ukazujących czające się za rogiem zło. Dwadzieścia kroków w nieskończoność. Każdy z nich odbierze Ci pewność, gdzie kończy się mroczna rzeczywistość, a zaczyna koszmar pełen grozy.

Przyjrzyj się zwierzynie, która raz ucieka, a raz sama atakuje. Poznaj tajemnice otaczającej nas rzeczywistości, o których często boimy się rozmawiać, pytania, na które nie ma odpowiedzi. Zastanów się nad sensem istnienia, nad koszmarami tych, którzy umierają, uciekają lub chcą powrócić, lecz zgubili drogę w labiryncie.

Publikacja jest dofinansowana przez Prezydenta Miasta Kutno. Książka zostanie wydana przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie, dostępna będzie w siedzibie wydawcy w Kutnie oraz za pośrednictwem strony książki pod adresem: www.zwierzyna.kasprowicz.edu.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE