Reklama

Zwycięstwo i porażka softballistek

Opublikowano:
Autor:

Zwycięstwo i porażka softballistek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ramach baseballowo-softballowego weekendu kutnowskie softballistki rozegrały również mecz Polskiej Ligi Softballu Kobiet. Przeciwnikiem żółto niebieskich był tym razem stołeczny zespół – 4Team Diamonds. Warszawianki są w tym sezonie faworytkami rozgrywek o mistrzostwo Polski. Nie zawiodły również i tym razem w Kutnie. Stal przegrała pierwszy mecz - 4:8, choć jeszcze w ostatniej zmianie żółto niebieskie prowadziły 4:3.

W drugim spotkaniu początkowo prowadziły warszawianki,m nawet 7:3, w końcówce jednak tym razem lepsze okazały się być Softballistki z Kutna, które wygrały ostatecznie 10:7. Tak więc w czterech rozegranych dotychczas spotkaniach Kutna z Diamentami, obydwa zespoły wygrały po dwa razy.

W pierwszym meczu miotaczem była Małgorzata Grzanowska, która zaliczyła również homeruna za trzy punkty. W drugim narzucała Daria Śnieć a mecz na desce miotacza zakończyła Małgorzata Grzanowska.

Trenerzy kutnowskiego zespołu byli zadowoleni z postawy ich podopiecznych, a zwłaszcza najmłodszych zawodniczek. Warto wiedzieć, że skład kutnowskiego zespołu tworzą, mi.: jedna czternastolatka i osiem zawodniczek poniżej osiemnastu lat, średnia wieku kutnowskiej drużyny to zaledwie 17,3 lat.

Skład MKS Stal BiS Kutno – softball: Małgorzata Grzanowska, Patrycja Kaczor, Kinga Kolanowska, Daria Kubiak, Beata Lewandowska, Iza Małdrzykowska, Aleksandra Naguszewska, Aleksandra Niewiadomska, Weronika Prątkowska, Daria Śnieć, Patrycja Wojtczak. Trenerem drużyny jest Marcin Durka a wspomaga go Mariusz Grzanowski, kierownikiem zespołu jest natomiast - Piotr Grzanowski.

Kutnianki z czterema zwycięstwami zajmują III miejsce w ligowej tabeli za Brzegiem – 8 wygranych i Warszawiankami z pięcioma zwycięstwami

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE