Zwycięstwo KKS Pro-Basket SIRMAX Kutno

Wydarzenia W drugim meczu Finału B młodziczki KKS Pro-Basket SIRMAX Kutno w hali Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie odniosły drugie zwycięstwo. Po dobrej grze pokonały faworyta rozgrywek, drużynę LUKS Trójkę Sieradz 80-27 (15-14, 17-5, 27-2, 21-6). Tylko pierwsza kwarta była wyrównana. W drugiej, kutnowskie zawodniczki przyspieszyły grę i odskoczyły na 13 punktów. W trzeciej i czwartej kwarcie systematycznie powiększały przewagę. Był to kolejny dobry mecz młodziczek KKS Pro-Basket SIRMAX Kutno. Wszystkie zawodniczki będące na boisku miały swój wkład w tak wysoką wygraną.

KKS Pro-Basket SIRMAX grał w składzie: Kozarska Justyna 7, Myszkowska Julia 14, Kubiak Sara 10, Ambroziak Julita 4, Brewińska Julia 0, Żurawik Aleksandra 7, Woźniak Iga 10, Kacalak Natalia 0, Sikorska Zuzanna 6, Ferensztajn Dorota 4, Pietrzak Natalia 6, Siatkowska Małgorzata 12.

Kolejny mecz kutnianki rozegrają 01.03.2015 (niedziela) w Aleksandrowie Łódzkim z UKS BASKET.