Reklama

Reklama

Żychlin czci pamięć zmarłego radnego

Opublikowano: pt, 8 gru 2017 10:36
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Krzysztof Falkowski był osobą, która w Żychlinie cieszyła się dużą popularnością i szacunkiem. Radny i pedagog w Szkole Podstawowej nr 2 w Żychlinie zmarł w ubiegłym roku. Niedawno zorganizowano siatkarski memoriał na jego cześć - „Pamiętamy o Tobie i gramy dla Ciebie”.

Reklama

Memoriał odbył się w sobotę, 2 grudnia w hali sportowej przy ZS nr 1 w Żychlinie. Siatkarze zagrali ku uczczeniu pamięci wieloletniego radnego miejskiego Miasta Żychlin i działacza na rzecz sportu – Krzysztofa Falkowskiego, który był wspaniałym psychologiem i pedagogiem.
„Pamiętamy o Tobie i gramy dla Ciebie” – te słowa przewodziły siatkarskiemu przedsięwzięciu, którego organizatorem była Rodzina Ś. P. zmarłego Krzysztofa oraz Volley Team Żychlin. W tym dniu hala sportowa wypełniła się po brzegi przybyłymi licznie kibicami, którzy przed rozpoczęciem rozgrywek sportowych uczcili pamięć zmarłego minutą ciszy.

W Memoriale Siatkarskim wzięły udział trzy drużyny: UKS Parzęczew, Bzura Ozorków i Volley Team Żychlin. W turnieju nie przyznawano miejsc na podium, gdyż impreza nie miała charakteru konkursowego, liczył się bowiem sam fakt rozgrywek siatkarskich. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”, grając trzy sety. W trakcie przerw w rozgrywkach zaprezentowała się grupa taneczno-akrobatyczna „Skakanka”. Prowadzeniem całego memoriału zajął się Kamil Falkowski, który zapewnił oprawę dźwiękową.

Zanim dokonano wręczenia pucharów dla drużyn, głos zabrał Mirosław Falkowski, który podziękował przybyłym zespołom siatkarskim i kibicom za udział w memoriale oraz osobom pomagającym w organizacji tego sportowego przedsięwzięcia. Wyraził on nadzieję, iż memoriał będzie miał swoją kontynuację w przyszłych latach.

Na zakończenie turnieju zostały wręczone puchary i medale dla wszystkich zespołów biorących w nim udział. Wręczenia pucharów dokonali: Mirosław Falkowski, Burmistrz Gminy Żychlin, Grzegorz Ambroziak, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Żychlinie, Piotr Wysocki oraz Prezes Stowarzyszenia Volley Team Żychlin, Tomasz Wojciechowski.

Wyniki meczów:
UKS Parzęczew – Bzura Ozorków 2:1
Volley Team Żychlin – Bzura Ozorków 1:2
Volley Team Żychlin – UKS Parzęczew 0:3

info: Volley Team Żychlin
foto: Marcin Ranachowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +5 / -5

    on67

    Piękny gest ze strony żychlińskiej społeczności.