Rejestracja i logowanie

9 interwencji strażaków!

Wydarzenia 10-04-2007 Autor: Konto usunięte
3

Świąteczny weekend dla Straży Pożarnej nie był bardzo pracowity. Strażacy interweniowali dziewięć razy, jednak nie doszło do żadnego poważniejszego zdarzenia.

Najpoważniejsze zgłoszenie to pożar średni w miejscowości Oporów. Zapaliła się sterta słomy, która znajdowała się w pobliżu stodoły. W ugaszaniu pożaru uczestniczyło siedem jednostek Straży Pożarnej, zaś praca trwała aż trzy godziny.

W okresie świątecznym strażacy otrzymali także cztery zgłoszenia dotyczące małych pożarów – paliły się śmieci w kontenerze, trawa, a także zapalił się samochód BMW w Krośniewicach (jest podejrzenie podpalenia). - Odnotowaliśmy też dwa miejscowe zagrożenia - powiedział Marek Banasiak, rzecznik prasowy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie - Było to zadymienie klatki schodowej w Krośniewicach i plama oleju, która wyciekła z samochodu na ulicę Mickiewicza w Kutnie - dodaje. W ciągu świąt strażacy otrzymali jedno fałszywe zgłoszenie – dotyczyło palącej się stodoły w miejscowości Perna.

- Dość spokojnie minął weekend. Najważniejsze, że w interwencjach w jakich uczestniczyli strażacy nikomu nic się nie stało - mówi Marek Banasiak.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

niezła znajomość marek samochodowych-a może konkurs,jaki samochód spalił się przy toruńskiej w krośniewicach?

To BMW wygląda mi na Omegę.

Też mi info... pfff

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także