Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA] Straż i pogotowie obok rzeki! Wszystko przez pijaną Ukrainkę

Wydarzenia 18-04-2019 Autor: toza
15

Dzisiaj ok. godz. 10.30 służby zostały wezwane na ul. Sienkiewicza w Kutnie. Powodem zgłoszenia była potrzebująca pomocy kobieta.

Jaki pierwsi na miejscu pojawili się strażacy z JRG Kutno, którzy na ul. Sienkiewicza udali się w sile jednego zastępu. Kobiecie udzielono pomocy, a po kilkunastu minutach na miejsce zdarzenia dojechał Zespół Ratownictwa Medycznego, który "przejął" obowiązki od strażaków.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że karetka przyjechała z Krośniewic, ponieważ zespoły pełniące służbę w Kutnie zadysponowane były do innych zdarzeń.

[AKTUALIZACJA]

Zdarzenie komentuje Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego, która potwierdza nasze nieoficjalne ustalenia. Strażaków poproszono o pomoc, ponieważ wszystkie karetki zostały wcześniej zadysponowane do innych pacjentów.

- O godzinie 10:30 dyspozytor Skoncentrowanej Dyspozytorni Medycznej w Łodzi przyjął zgłoszenie do leżącej na ulicy Sienkiewicza kobiety. Stacjonujące na terenie Kutna zespoły ratownictwa medycznego realizowały wówczas inne zlecenia, w tym transport pacjenta wymagającego pilnego udzielenia świadczeń zdrowotnych z zakresu psychiatrii do szpitala w Gostyninie. Z tego powodu na miejsce zadysponowano najbliższy wolny zespół ratownictwa medycznego, którym była karetka z Krośniewic - mówi rat. med. Adam J. Stępka, rzecznik prasowy WCPR.

Poproszono więc Państwową Straż Pożarną o przyjazd na ul. Sienkiewicza i zajęcie się kobietą. Strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Potem okazało się, że całemu zamieszaniu winny jest alkohol wypity przez poszkodowaną.

- Po dotarciu na miejsce pogotowia ratunkowego okazało się, że kobieta narodowości ukraińskiej nie wymagała pomocy medycznej lecz znajdowała się pod wpływem alkoholu. Z tego powodu przekazano ją patrolowi policji - relacjonuje Adam J. Stępka.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

ło żeśta naklepali tych zdjęc, normalnie pijana ukrainka foto session, no takie wydarzenie, więcej sie nie wgralo? Ja to bym ze 30 jeszcze, a co emoji

I do czego potrzebne nam "takie kwiatki"?

Stara ukraińska baba dała w palnik i wielkie halo.

Taka ukrainska patole ratuje pogotowie a może w tym czasie umierajacy czlowiek potrzebowa pomocy .. Za cos takiego powinni placic olbrzymie pieniadze na skrab panstwa ..

tak samo jak za wezwanie karetki do bólu palca, wezwanie TOPR bo na szlaku górskim zepsuły się sandałki albo szpilki itp... poza tym gdzie napisano, że to Pani dzwoniła po pomoc?

Ty, słuchacz, a ty jesteś polska patola. Za braki w edukacji, błędy, brak interpunkcji, powinieneś płacić "olbrzymie pieniadze na skrab panstwa". I jeszcze odszkodowanie za ukradziony nauczycielom czas, który mogliby poświęcić dla ambitniejszych uczniów.

Rasistowskie zachowanie kci- gdyby to była Polka napisaliby Polka wymagała pomocy ? Czy ze kobieta wymagała pomocy? Podburzanie ludzi ....Manipulowanie opinia publiczna . Rasistowskie zachowania kci.

Tatiana szto ty bliać zdjelajesz? Nie umiesz pić to nie pij suka . 

No to naucz skoro wydajesz takie opinie.

Ukraińska patologia.

równa w dół do naszych...

Nie przesadzaj. Naszej rodzimej patologi nie zauważasz?

Zamiast ulicy niech radni kupia karetke do Kutnowskiego szpitala. A z droga do deweloperski problem

Co się stało tej kobiecie? Piszą o karetce, ale nie wiadomo co z kobietą.

Standardowo policjanci zajumali jej portfel i odwieźli do domu

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także