Rejestracja i logowanie

Burmistrz Krośniewic zakażona koronawirusem!

Wydarzenia 14-10-2020 Autor: toza Foto: archiwum/poglądowe.
42
Burmistrz Krośniewic zakażona koronawirusem!

Burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman poinformowała, że została zakażona koronawirusem. Włodarz przebywa w izolacji.

- Szanowni Mieszkańcy Gminy Krośniewice, od dziś jestem w izolacji, mój test na COVID- 19 wyszedł pozytywny. Apeluję do Państwa o ostrożność i stosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia oraz Sanepidu. Dbajcie o siebie i innych - napisała na facebooku Katarzyna Erdman.

komentarze (42)
Dodaj komentarz

Pani burmistrz ma taki covid ze niedawno opuściła swoj dom wsiadla do samochodu ktory po nia przyjechal i odjechała. Cudowne ozdrowienie covid trwal 3 dni.

1.Rząd wprowadza ograniczenia w celu ograniczenia pandemii zagrażającej zdrowi i życiu. odp: Ograniczają nam wolności! , gospodarka upadnie!, precz z rządem. 2.Rząd olewa pandemię, rezygnuje z ograniczeń. odp: Rząd chce nas pozabijać ! poumieramy !, precz z rządem.

Do ,,malyy". Żadnej pandemii nie ma, jak i wirusów.

Czemu sklep abc na kolejowej nie jest zamknięty? Przecież miała kontakt z nimi niejednokrotnie!

Za chwilę będą kolejne zakażenia przez brak zamknięcia tego sklepu i tu wcale maseczki nie pomogą.

Do ,,Król". Zakażenia głupotą są normą, a wirusami fikcyjne.

Tam należy wysłać sanepid na trzepanie sklepu nie tylko ze względu na covid. Oj będą mieli co wytykać i mandaty dawać. Tak samo PIH. Inne ceny na półkach i inne na kasie.

Do ,,Alina". A co to jest covid? Czy coś takiego jak inwazja Marsjan?

Tych co negują istnienie covida i antymaseczkowców szpitale nie powinny wogóle przyjmować. Ignorować ich jak oni ignorują nakazy.

masz zadatki na faszystę, segregacje robisz jak rząd?

Do ,,Leon". Nielegalne nakazy i za zmuszanie do nich w tym przypadku jest wg. prawa przestępstwem karalnym. A w przypadku gdy szpitale nie będą przyjmować świadomych ludzi to tacy ludzie nie powinni być zobowiązani do płacenia składek zdrowotnych. Nawet lepiej na tym wyjdą.

Jaka jest jedyna pozytywna rzecz od poczatku kadencji Erdmanki? Wynik jej testu na Covid 19

Duzo zdrowia

Nauczyciel ma kontakt z 50 osobami w szkole boi się o życie , kasjerka w Biedronce przez 8 godzin z tysiącem..

Jaki gorszy sort??? Człowieku, kasjerka jest za szyba a klienci w maskach. Nauczycielbez maski i dzieci też, zastanów się i nie siej nienawiści bo już jest jej dosyc

Do zakażenia wystarczy jedna osoba, nie 50 ani 1000

Do ,,Mm". Bzdura. Do czegoś takiego fikcyjne wirusy muszą istnieć. Ale jak na razie są one tylko w bajkach.

Na Państwa portalu od dłuższego czasu pisze komentarze jakiś idiota negujący istnienie Covid 19. Jest pod każdym artykułem. Podpisuje się "anonim" Nie jest to "robot" jak w przypadku linków do sex stron z którymi nie potraficie sobie poradzić. Uważam że komentarze tej osoby nie powinny ukazywać się na portalu. I równocześnie administratorzy powinni o jakość portalu dbać. Umożliwienie aktywności takim świrom świadczy o tym, że pracownicy KCI zwyczajnie nie nadają się do tej pracy.

Słuchaj dalej TV nie włączaj myślenia - dymaja takich jak Ty usłużna ciipo!

Słownictwo jakim się posługujesz, najlepiej świadczy o twoim poziomie umysłowym, Mateuszu.

Aleś ty kur** głupi to się w głowie nie mieści.

Neguje? To sam się wyeliminuje.

Do ,,prorok". Niby jak można wyeliminiwać się faktem, że idea wirusów nigdy nie została w żaden sposób udowodniona?

Do ,,Agnieszka". Reżimowa kobieto, już ustosunkowałem się do twojego komentarza. Czekam na dowody.

W 100% popieram Pani ostatnie zdanie !

Szpital psychiatryczny

Do ,,..". To już do takeigo stanu psychicznego doprowadziła was ta narracja o fikcyjnym wirusie i pandemii? Współczuję ale sami sobie daliście takie głupoty wmówić bez zweryfikowania treści. Po prostu lata tresury systemowej przyniosły owoce.

Jak nic Tworki

Do ,,Wirus". Spokojnie. Uzurpatorzy zamiast tego załatwią ciebie zastrzykiem. A ty go przyjmiesz bez wahania, bo jego zawartość będzie miała nazwę szczepionki.

Pani Agnieszko ,już ma Pani jego komentarz,jak zwykle negatywnie odnosi się do zakażeń wirusem

Do ,,........". Żeby jakiekolwiek zakażenia wirusem były to wirusy muszą istnieć. To jest fakt, a nie negatywne odniesienie. Myśl człowieku.

Dobrze powiedziałeś -"myśl człowieku". Gdybyś był istotą myślącą to nie opowiadał byś takich bzdur. Gdybyś żył 100-150 lat temu to mógłbyś z całym przekonaniem negować istnienie wirusów i każdy przyznałby ci rację. Ale nie może myśleć ktoś, kto do szkoły miał pod górkę. W Małopolsce na jednym z oddziałów zakaźnych leży ( a raczej leżało) dwóch gości co negowali COVID-19. Jeden już wącha kwiatki od spodu, a drugi prawdopodobnie przeżyje. Ciekawe, czy dalej będzie negował istnienie koronawirusa. Po co więc szukali pomocy w szpitalu zakaźnym na coś, co nie istnieje? "Anonim" MYŚL CZŁOWIEKU zanim dotknie cię to samo.

Do ,,Covidowiec". Nie wiem czy czytałeś moje poprzednie komentarze gdzie wyraźnie objaśniłem co jest wymagane do udowodnienia teorii wirusologii. A tego nadal nie zrobiono. Stąd tych dwóch żadnego covida nie miało ani eksluzywnych objawów choroby. Zaniedbano ich w celach propagandowych. Myśl ,,Covidowcu" zanim załatwią ciebie szczepionką (toksyczną substancją) na amen. Również możesz zgłosić się z wiarygodnymi dowodami na istnienie jakichkolwiek wirusów aby otrzymać nagrodę w wysokości 50.000 zł. Jak do tej pory nikt z kultystów wirusów tego nie zrobił.

anonim. Ziemia też jest płaska i słońce krąży wokół niej. W Tworkach takich przypadków nie przyjmują. Za ciężkie.

Do ,,ess". Jesteś taki pewien domeny w jakiej żyjesz? A może zbyt bardzo ufasz wyższej szkole gotowania na gazie?

Bzdura. Nie można być zakażonym czymś co nie istnieje.

Spokojnie, to jej stary chwyt. Jak jej się pali grunt pod nogami to ucieka na zwolnienie.

A przecież burmistrzowa siedząc w chałupie na du-pie na zwolnieniu i tak nie będzie uczestniczyć w referendum o jej odwołanie,czy ona chora czy zdrowa referendum i tak się odbędzie

Tylko, że może uniknąć odpowiedzi na niewygodne pytania

Co z pracą urzędu i pracownikami? Będą mieli testy na COVID?

Czyli caly Urzad Miasta tez na kwarantanne?

A co całowali się na powitanie? Czy od siódmej do piętnastej (jak w to w innych" urzyndach") schodzili się w jednym pokoju i dyskutowali o statystykach Covid19.?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także