Rejestracja i logowanie

[FOTO] „Drastyczne i niebezpieczne sytuacje pod szkołą”. Radny proponuje rozwiązania

Wydarzenia 10-10-2019 Autor: toza
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (17)
Dodaj komentarz

Popieram postulat . 

A moze p.Feliniak wymysli wjazd od ul. Lakoszyńskiej przez korytarz przy hali gimnastycznej i wyjazd prez podwórko na ul, Troczewskiego, po co biedne dzieci mają chodzić z domu pieszo!!!!

Nareszcie!!! Tam jest masakra. Więcej miejsc postojowych prosimy.

Brawo Robert!

U mojego dziecka w klasie jest kilka osób z drugiej strony trasy . I czy oni też maja przychodzić pieszo ? Ludzie co wy piszecie . Więcej parkingów jest bardzo potrzebne ! W imieniu rodziców dziękuje za podjęcie tematu .

Dawniej z tamtej strony trasy dzieci też chodziły do 6-ki i szły pieszo, ale dziś"" trzeba szpanować"" bo jak sasiad jedzie to ja też .muszę.Przeciez od trasy 2-ki jest tylko kilometr!!

teraz dziadek niema czasu na lazenie i gadanie glupot bo czs to pieniadz

zdjęcia robiono kiedy prawie nie ma samochodów - zróbcie o 7.45

Zrobic zakupy w sklepie to koszmar wszystkie miejsca na parkingu przy sklepie sa zajente przez auta rodzicow odbierajacych dzieci moze wlasciciele sklepu pomysla o rozwiazaniu tego problemu

Niech p. Feliniak zapyta rodziców czy jest sens 200 czy 500 metrów od szkoły przywozić dziecko z domu? Chyba prędzej było by przyprowadzić ucznia i nie pchać się na silę pod samą furtkę. Za moich czasów do szkoły pieszo chodziłosię 2-3 kilometry i byłoo dobrze!

to bylo dawno i nieprawda kiedys tez internetu nie bylo

Pracowity ten radny emoji Najlepiej skasujmy chodniki na koszt parkingów. Po co chodzić pieszo? A dupę najlepiej wozić i wjeżdzać prosto do sklepu, szkoły itp. A **** rosną, rosną..

Brawo Robert! Jeszcze tam rondo by się przydało, bo wyjazd od strony strony szkoły trwa czasam kilkanaście minut....

No w końcu ktoś się zainteresował . Tam się odbywają dantejskie sceny przed 8 rano .

To trzeba podprowadzić dziecko pieszo. Nie chce się?

Wszystkiemu winni są rodzice, którzy samochodami podwożą swoje dzieciory. Nie dosyć, że ma 100 metrów do szkoły od domu to dupkę musi podwieźć to jeszcze fury coraz większe!!! Wstyd

zal ci **** sciska bo jezdzisz na roweze dzieciorobie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...