Rejestracja i logowanie

[FOTO] Pożar pod Kutnem. W akcji kilka zastępów

Wydarzenia 06-04-2020 Autor: toza
16

Ok. godz. 16.30 kutnowscy strażacy zostali wezwani do pożaru garaży w miejsc. Ostrowy-Cukrownia.

Na miejsce zadysponowano strażaków z Kutna i okolicznych OSP. W sumie z ogniem w budynkach gospodarczych walczą 3 zastępy. 

Póki co nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia. Nie ma informacji o osobach rannych.

Dziękujemy Czytelnikowi za nadesłanie zdjęć.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Co to znaczy , że wszystko mu wolno bo ma żółte papiery. To jak by kogoś z...ł to też nic mu nie zrobią? Chyba dla takich ludzi też są odpowiednie miejsca, nawet nie daleko bo w Gostyninie.

Hmm wszyscy się wypisują a gdzie kakret czyli to dla czego doszło do pożaru. ???????????? Jak debili który do tego doprowadził nie myśli. Hmmm bo jest bez karny bo co można zrobić osobie z żółtymi papierami. No cóż taka prawda.

Nie rozumiem po co te wasze zbędne komentarze.Kogo obchodzi to ilu ich przyjechało, ważne jest to że ugasili i spisali się bardzo dobrze. Gdyby nie oni, mogłoby to się skończyć o wiele gorzej. Gicio. Jeżeli nie wiesz z jakiego powodu to się zdarzyło to nie pisz błędnych informacji. Pozdrawiam

Po co te komentarze , może lepiej poczytać książki a nie siedzieć przed komputerem i pisać głupie komentarze . 

Do Ali.Pisać o wypadku w Kutnie pod pożarem w Ostrowach , to ma się jak piernik do wiatraka hahaha

bo pod wypadkiem w Kutnie zablokowali możliwość komentowania bo zapewne wylała by się fala hejtu jeszcze większą niż na kierowców BMW.

Hej cwaniaki jak jesteście tacy zdolni do pisania bzdur to może sami wstąpcie do straży i pokażcie swoje bohaterstwo .Każdy z tych strażaków ma swoje życie prywatne i może sobie być ,tam gdzie chce.Nie ważne czy byli pod sklepem , czy gdzie indziej. Ważne ,że przyjechali. Siedzieć w domu na d...e i wszystkich orz wszystko krytykować to jest dopiero wyczyn bohaterski.A jak ci szkoda to i ty posiedź sobie pod sklepem. Oby kiedyś na ciebie nie trafiło , że będziesz czekał na przyjazd straży.Może wtedy każdy dureń piszący takie bzdury trochę zmądrzeje.

Jasne, że mogli być gdzie chcieli, doszukujesz się w moim komentarzu czegoś czego nie napisałem, uderz w stół.....

Na zdjęciach z wypadku na Łakoszyńskiej widać ,że żaden z policjantów nie ma maseczki ani rękawiczek...

Bo motocyklista zmarł na choroby współistniejace nie na wirusa

A pożar wywołało pewnie to stojące BMW, ta marka to całe zło naszego narodu . Tytuł artykułu powinien brzmieć "nieprawidłowo zaparkowane BMW , a w tle jakiś tam pożar".

Wyjechało tylu ile mogło. Czyli cały zastęp

Najważniejsze że powstrzymali pożar. Zanim inne jednostki dojechali...

Szacunek dla Strażaków, a głównie Naszych Chłopaków z Ostrów, którzy przybyli jako pierwsi, pomimo panującej pandemii. Jesteście Panowie "Wielcy".Gratulacje. Dobrze ,że mamy Was w Ostrowach. Dzięki Wam czujemy się bezpieczni.

W linii prostej ze strażnicy do pożaru mieli ze 100 metrów to dziwne jakby nie byli pierwsi emoji emoji emoji napisz jeszcze ilu ich było.....

Hehehe, różnie to bywa, pewnie akurat pod sklepem byli emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także