Rejestracja i logowanie

Koronawirus: wyzdrowiał kolejny kutnianin, liczba osób na kwarantannie wciąż rośnie

Wydarzenia 15-09-2020 Autor: bnp
22
Koronawirus: wyzdrowiał kolejny kutnianin, liczba osób na kwarantannie wciąż rośnie

Znane są już najnowsze dane dotyczące koronawirusa w powiecie kutnowskim. Jak czytamy w raporcie opublikowanym przez starostę Daniela Kowalika, liczba osób objętych kwarantanną znów poszła w górę i zbliża się do 800. Są też dobre wieści - kolejny mieszkaniec Kutna wygrał walkę z COViD-19. 

Dane dotyczące koronawirusa na terenie Powiatu Kutnowskiego. Stan na 15.09.2020 (w nawiasie dane z wczoraj):

Kwarantanna i izolacja – 778 (697)

Pod nadzorem epidemiologicznym – 0 (0)

Hospitalizowanych – 5 (5)

Zarażonych – 14:10 - miasto Kutno, 1 - gm. Żychlin, 3 - gm. Kutno (wczoraj 15)

Osoby wyleczone - 129: 88 - miasto Kutno, 21 - gm. Kutno, 5 - gm. Żychlin, 6 - gm. Krośniewice, 2 - gm. Bedlno, 4 - gm. Nowe Ostrowy, 3 - gm. Strzelce (wczoraj 128)

Zgony - 4 (72-M miasto Kutno; 60-K miasto Kutno; 76-M miasto Kutno, 89 - M gm. Kutno. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące)

komentarze (22)
Dodaj komentarz

Na Tarnowskiego w jednym ze sklepów D.....O Pani siedząca na kasie ma wszystkie objawy COViD-19 , jak tu się nie zarazić?

Podejrzana jest bo ma oczy podczerwienione

Do Marek. Czy takie objawy gdy organizm oczyszcza się z nagromadzonych toksyn i zbędnej materii? Nie da się nimi zaraźić.

Syn jest na kwarantannie może być chory , dlaczego cała rodzina musi z nim przebywać na kwarantannie może ich zarazić - nawet ZABIĆ !!!!!

Do ,,Sracz". Chory może być, ale nie z powodu wirusa, bo taki nie istnieje.

Szczerze, szukam osoby która zachorowała na koronowirusa ale tak zachorowała a nie ma że ma gorączkę itp i od miesięcy nikogo nie znalazłem ani w szpitalach, barach, pubach na imprezach. Więc co myślicie?

Miałem kontakt z osobą zarażoną koronawirusem, która przeszła zakażenie bardzo lekko, jak zwykłe przeziębienie. U mnie niestety rozwinęła się przykra infekcja - jak ostra grypa plus objawy żołądkowe i problemy z oddychaniem. Ogólnie miesiąc wyjęty z życia, w dodatku nadal mam powikłania, a wykonywanie nawet prostych czynności przychodzi z trudem ze względu na przemęczenie i słabą wydolność. Przed chorobą uprawiałem sport kilka razy w tygodniu, a teraz zadyszka po wejściu na 4 piętro i trudne próby powrotu do tego, co było.

Do ,,...". Ani ty, ani ta osoba nie były zarażone wirusem, bo taki nie istnieje. Po twoim opisie można dojść do wniosku, że czynnikami chorobotwórczymi były stres, toksyny, niedożywienie i nienaturalne promieniowanie elektromagnetyczne.

Nie ma koronawirusa to wymysl rządu chcą nas zrównać z ziemią

Tak. Kaczyński go wymyślił. Puknij się w baniak.

Przeczytajcie książkę Grzegorza Brauna "Fałuszywa pandemia".

No G.Braun wysokiej klasy specjalista od pandemii...

On jest specjalistą od wszystkiego i na każdy temat się wypowiada. A lubi mówić długo i rozwlekle. Bardzo płodny mówca i autor, ale niestety wychodzą z tego same zdeformowane płody.

Przez ten urojony koronawirus straciłem pracę. żonę i prawie straciłem życie.

Jestem gejem. Od tygodnia krawawi mi odbyt. Czy to może być koronawirus?

Tak to koronawirus wasz wszystkich gejów powinno to dopaść bo życie wasze nie powinno być na ziemi wśród społeczeństwa

Dodam że pukałem się z trzema kolegami w zeszłym tygodniu oczywiście bez kondona bo i tak nie zajdziemy w ciążę.

Kondom dzbanie.

Przez ten wymyślony koronawirus przez rząd straciłam pracę to niech teraz mi zapewnia pieniądze na zycie

Nie ma żadnego kononawirusa! Udowodnił to wściekły, gnuśny gnom, oszust, niszczyciel Polski nijaki Kłamczyński, kiedy na przy grobie, w kościele czy na Wawelu nie miał żadnych obaw przed jakimkolwiek zarażaniem. To hucpa nakręcana w celu wprowadzenia dyktatury przez pis i odebrania wolności Narodowi Polskiemu.

prawda szkoly zamykaja bo tumanami latwiej sterowac

O stary, z tobą nie jest dobrze..

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także