Rejestracja i logowanie

[KORONAWIRUS] Znamy najnowszy raport z powiatu kutnowskiego

Wydarzenia 06-04-2020 Autor: toza
28
[KORONAWIRUS] Znamy najnowszy raport z powiatu kutnowskiego

Znamy najnowsze liczby dot. sytuacji epidemiologicznej w powiecie kutnowskim. Przed chwilą otrzymaliśmy najświeższy raport starosty kutnowskiego, Daniela Kowalika.

W naszym powiecie w kwarantannie przebywają 52 osoby (rano ta liczba wynosiła 58). Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 6 osób (bez zmian). Hospitalizowane są 4 osoby (spadek o jedną osobę)

Liczba zakażonych koronawirusem w powiecie kutnowskim wynosi 6 (1 osoba z gminy Żychlin, pozostałe z Miasta Kutno).

komentarze (28)
Dodaj komentarz

A w szpitalu raz badają temperaturę a raz nie to jak to jest

Już trzeci raz w ciągu ostatnich 6 dni kupuje zapas alkoholu na dwa tygodnie emoji

Gdzie się podziały te wszystkie niedzielne patrole? Jakoś dzisiaj ani jednego nie widziałem. Dziś już można chodzić gdzie się chce i z kim się chce, nikt nikogo nie pilnuje, państwo z tektury

MAMY SUKCES - w Sejmie premier Morawiecki powiedział - „Polska jest na krawędzi bankructwa …”No to i wreszcie ujrzeliśmy prawdziwe oblicze pisowskiej Polskiej Wersji Państwa Dobrobytu. A minister ten od zdrowia - Szumowski dodaje – " państwo polskie stoi na brzytwie i może się zapaść”. Coś podobnego ale skoro wtóruje mu w tym były już wicepremier Gowin, który nostalgicznie powiedział – „w czasie stanu klęski żywiołowej państwo ma pieniądze tylko na trzy miesiące”. Jak PiS zaczadzony triumfalizmem zapowiedział, że dogoni Bangladesz - to nie tylko, że dogonił ale i przegonił.

Zmień idioto dilera albo zmniejsz dawki bo ci się we łbie pier.... . Jeszcze trochę i będziesz widział białe myszki.

Znowu wyczolgales się ze swojej nory troliku? Miałeś się leczyć!

tttt oraz D -prezentujecie wielki potencjał intelektualny - a jaka wyszukana kultura słowa?Starajcie się dalej - to jak nadejdzie Wielkie Dzień Zwycięstwa PiS (kiedyś to będzie święto państwowe) to powierzą wam robotę ostatecznego rozwiązania problemu z ludźmi myślącymi inaczej i będziecie jak w Katyniu - strzelać ludziom w potylicę. To jest zresztą zrozumiałe, że ta robota was nie ominie - taką robotę powierza się na ogół osobliwościom prymitywnym a wy już już prawie zapracowaliście na certyfikat w tej specjalności

A ta jedna mniej co to była hospitalizowana to opuściła szpital o własnych siłach czy w plastikowym worku?

Ciebie chamie wyrzucą przez okno.

A jednak w plastikowym, dzisiaj napisali dopiero

W plastikowym, ale ciągle z maską.

maseczek brakuje....my przeciętni możemy je kupic za 10zl w zwyz za maseczkę a tu przeczytałam "Ze składnic Agencji Rezerw Materiałowych pozbyto się około 63 tys. sztuk tych, dziś tak ważnych dla narażonego personelu medycznego, masek." źródło money.pl, sprzedali po 10 zł a necie os. prywatna sprzedaje pi 300 zł za sztukę, niby ich termin zużycia kończył się hehehehe, ciekawe kto na tym biznes tłucze ... jakus kumpel dobrej zmiany? ???

W domu to sobie możesz zrobić przeterminowaną zupkę chińską,, natomiast państwo przeterminowanym produktem Obywatel odarowac nie może, bo jest to karalne. Ot i cała filozofia????

państwo może wszystko np. zamienić pocztę na komisję wyborczą

Jemu wszystko kojarzy się z przekrętem, ot taki genotyp, taki już się urodził.

Niech koronawirus trwa jak najdłużej, bo dzięki niemu nie ma młodych żulików pod blokami. Jest za to cisza i spokój.

tez się z tego cieszę. ...pod moim blokiem ostatnio grasowal znany kutnowskiej policji koleś z owczarkiem niemieckim, który biegał bez kaganca i smyczy, kolo pił wódkę z kubeczka, psu podawał jedzenie prosto ze swoich ust, a reszta kumpli pijana podpierala trzepak, po zawiadomieniu policji, którzy owszem przyjechali ale nawet nie raczyli ruszyć tyłka z radiowozu....pomachali kolesiom i sru w droge.... kolo z owczarkiem dopil wóde i na spokojnie odszedł.... nie rozumiem, jak pijany, agresywny, pijący w mscu publicznym alkohol z gigantycznym psem bez zabezpieczenia, czerwony na twarzy koleś mógł spokojnie odejść. ...nie rozumiem.... ja się chyba bardziej boje panów władzy niż tych bogów osiedla...

Kutnowska policja znana jest z ''egzekwowania'' prawa. Największą inicjatywę wykazali jak ''walczyli'' na L4 o podwyżki.

on zawsze chodzi i chla,taki cwaniaczek jednostrzałowy

To współczuję, szczerze. Współczuję, bo wiem jak taka hołota może uprzykrzyć życie. Współczuję, bo wiem, że taka hołota sprawia, że pod własnym domem nie czujemy się bezpiecznie. Współczuję, bo wiem, że policja nie chce albo nie potrafi (nie wiadomo co gorsze) radzić sobie z takimi typkami. Pod moim blokiem problem uległ zawieszeniu (bo na pewno nie zniknął) i cieszę się chwilą.

Jeszcze wrócimy z podwójna siłą

A gdzie te maseczki dla seniorów, obiecane przez Najmiłościwiej Nam Panującego Pana Prezydenta ?

kto sięzgłosił, ten dostał.

Ja i Zona już dostalismy w sobote

Dwie nowe osoby z Łąkoszyna. Stan dobry. Siedzą w domu.

A ile w Kutnie???????????????

Jak rozumiem w całym powiecie osoby z zagranicy nie wracają do domu na święta, bo liczba osób na kwarantannie jakoś się nie zmienia.

Cześć zaczyna kwarantannę cześć kończy.... Liczby się zmieniają.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także