Rejestracja i logowanie

[NA ŻYWO] Kościoły świecą pustkami. Obejrzyj mszę świętą on-line!

Wydarzenia 05-04-2020 Autor: bnp
25
[NA ŻYWO] Kościoły świecą pustkami. Obejrzyj mszę świętą on-line!

Rządowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa nie ominęły również zgromadzeń religijnych. Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w nabożeństwie, jednocześnie pozostając w domach, publikujemy mszę świętą on-line z Parafii Bł. Męczenników Kutnowskich. 

Zapraszamy na transmisję. 

komentarze (25)
Dodaj komentarz

Kościoły nie świecą pustkami, ludzie nie patrzą i chodzą przecież ksiądz nie wyrzuci z kościoła. Papież Franciszek samotnie się modli nikogo nie narażając prosi o zostanie w domach. A tu w ogłoszeniach niedzielnych słychać że będzie trido paschalne i święcenie pokarmów. Jak to rozumieć.

QUIZ - KTO TO JEST? - Jego matką chrzestną była Ludwika Woźnicka, córka Henryka Nojfelda i Marii Feilchender , która w latach 80 ub.w. popełniła samobójstwo skacząc z okna a krewniak jego matki Jadwigi pełnił funkcję przewodniczącego Zagłębiańskiego Centrum Kultury Żydowskiej w Będzinie. No to kto to jest ? A sam ci to - Jarosław Kaczyński.

Do wszystkich betonów pisowskich-- zrozumcie wreszcie że opozycja, to nie tylko kużwa PO. w kurswizji rządowej to samo, opozycja to tylko PO . 

ten wirus jest tak to określę genialny nie patrzy czy biedny ,czy bogaty czy wykształcony czy nie ,czy generał czy szeregowy kosi równo nie pomogą wam pieniądze o ile je posiadacie , ani układy tak że uważam że to jest w pewien sposób kara Boska i atmosfera się oczyściła ze smogu i po co wam te nowinki i cuda techniki jak nie możecie się nimi pochwalić bo musie siedzieć a ci tz. ateiści to jeżeli Boga nie ma to po co obchodzicie święta a może by was w tym czasie dać do pracy no wam przecież to wszystko jedno dzień jak co dzień a w domu aprzed monitorem i klawiaturą to wszyscy chojraki

Wystraszone,totalne lemingi,dostają zapewne "bulów"brzucha i swój jad wylewają siedząc na kibelkach.Wiadomo już,kto wykupil cały zapas papieru toaletowego,więc nie lękajcie się,są nowe zapasy.Nie wiem tylko,czy tych wszystkowiedzących POdziwiać,czy należy leczyć.Z Bogiem.

Modlić się to obłed.do kogo się modlić do Boga? gdzie jest Bóg kiedy świat jest zabijany przez pademie jakby istniał to by do tego nie dopuścił...

Przypomni ci się Bóg ty baranie śmierdzący jak dotknie tragedia ciebie albo twoich bliskich. Już nie tacy jak ty płaszczyli się i jęczeli.

Kris - ty barani cycku. To ty jednak żyjesz - ależ ta natura wredna. W księgach Nostradamusa stoi ,że pandemię wirusa i wybuch bomby atomowej przetrwają - jedynie skorpiony i wynaturzona osobliwość - Kris.

To właśnie teraz cały świat niesie krzyż razem z Panem Bogiem i nikt nie odważy się mu odmówić i nawet niedowiarki czują go na plecach

nawracajcie się i wierzcie w ewangelię...teraz mamy dość wolnego czasu aby czytać Pismo Święte

10 maja naszymi skrzynkami wyborczymi będą skrzynki pocztowe. Ponieważ dotychczasowy prezes Poczty Polskie – Przemysław Sypniewski, jak powiadają na mieście, nie zgodził się na FAŁSZOWANIE KORESPONDENCYJNYCH WYBORÓW, co nie gwarantowało zwycięstwa Dudy w wyborach prezydenckich, to herszt pisowskiej zgrai - Konus z Nowogrodzkiej, na jego miejsce powołał dotychczasowe WICEMINISTRA OBRONY NARODOWEJ – Tomasza Zdzikota. A WIĘC WOJNA!

Przynajmniej coś robią w przeciwieństwie do ciebie ty podły świński ryju. Temu ''konusowi'' nawet do czubka h.... nie dorastasz śmierdzielu.

Spokojnie Kris - bo ci pikawa zastrajkuje

O, jest i idiota Kris, za robote się weź a nie patolu z socjalu ciągniesz.

Nowy projekt regulacji pakietu tarczy antykryzysowej II. Z projektu wynika, że Poczta Polska BĘDZIE MASOWO OTWIERAĆ KOPERTY, a następnie przesyłki skanować i dostarczać je elektronicznie. TO JEST WUNDERWAFFE (cudowna broń) Konusa z Nowogrodzkiej na wygranie wyborów prezydenckich przez Dudę.

Tak znaczące uprawnienia dla Poczty Polskie w zakresie wglądu w korespondencję budzą nawet w rządzie kontrowersje. Szczególnie, że w piątek zaszła nieoczekiwana zmiana na fotelu prezesa Poczty Polskiej. Przemysława Sypniewskiego zastąpił Tomasz Zdzikot, wiceminister obrony narodowej i zaufany człowiek Mariusza Błaszczaka, szefa MON i wpływowej postaci w PiS.

Dlaczego kościół rzymsko-katolicki w naszym kraju prowadzi się za rączkę i daje fory jedynie PiS-owi ?

Kościół katolicki – to dzisiaj hipokryzja, obłuda, fasadowość, maskarada i nobilitacja prostactwa.

''tix'' to od dziś podła fałszywa menda.

Kościelny ty peoskie trzodo

Ciekawe co teraz będzie robił w każdą niedzielę ELEKTORAT PISU.

Mnie tam nie ciekawi co w niedzielę będzie robił elektorat PIS-u. Ciekawi mnie natomiast co ty masz w tym tępym zakutym ŁBIE!!!!!!!!!!!!!!

Piekna sprawą by bylo gdyby tak bylo juz zawsze

Do xD wiesz w życiu przychodzą takie chwile że nagle przypominamy sobie o Bogu , i idziemy do kościoła szukać ratunku lub pożegnać nam bardzo bliską osobę. Nie ciesz się może ty też pójdziesz do kościoła

Chory człowiek.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także