Rejestracja i logowanie

Starosta Kowalik o tragedii w szpitalu: "Musimy poczekać na ustalenia prokuratury"

Wydarzenia 12-03-2019 Autor: ksz
19
Starosta Kowalik o tragedii w szpitalu:

Dramatyczne chwile rozegrały się dzisiejszej nocy w kutnowskim szpitalu. Na oddziale wewnętrznym zapaliło się łóżko z pacjentem, który w wyniku odniesionych poparzeń zmarł. O sprawie piszemy TUTAJ. Całą sytuację skomentował starosta Daniel Kowalik.

- Prokuratura prowadzi postępowanie mające na celu wyjaśnić całą sytuację. Według wstępnych informacji, które do mnie dotarły, ogień pojawił się od papierosa. Musimy jednak poczekać na zakończenie prokuratorskiego postępowania, wtedy będzie można powiedzieć coś więcej - mówi Daniel Kowalik.

O pierwszych ustaleniach w śledztwie oficjalnie mówi już prokuratura.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Gdzie były pielęgniarki. ? Czyżby spały?

Na tym fotomontażu starosta wygląda jakby się czaił, skradał albo próbował po cichu, na paluszkach opuścić to miejsce. Zabawne, naprawdę. Chyba ktoś tu nie lubi PiS-u.

Dlaczego zaraz ktoś nie lubi PiSu? Starosta wygląda jak wygląda.

TEN SZPITAL TO JEDEN WIELKI SYF I BURDEL...ŻADNA KOLEJNA ZMIANA WŁADZY NIC NIE ZROBIŁA ABY TO POPRAWIĆ!

Panie Starosto - niech Pan może tak nie wyczekuje ale przejdzie się po Wewnętrznych i popatrzy w jakich warunkach lokalowych są i pacjenci, i personel. Szpital jest samorządowy i w dużej potrzebie materialnej. Komitet się, chwała im za to, zawiązał ale to władza lokalna powinna się włączyć.

W przyszłym tygodniu sesja nadzwyczajna o sytuacji w kutnowskim szpitlu z udziłem p. Ireny Dałek oraz prezesa Pietruszki. Szok i tragedia jakiej jeszcze nie było

Jedynie co dobrze funkcjonuję w kutnowskim szpitalu to automat do kawy tego budynku nie można nazwać szpitalem

Ta tragedia dopelnia obrazu kutnowskiego szpitala

Nie, starosta nie jest od pilnowania pacjentów ani personelu, ale odpowiada za to co się dzieje w obrębie jego władzy. A szpital mu podlega. Pamiętaciee za co podał się do dymisji minister Ćwiąkalski?

jak najszybciej zamknąć ten bajzel to się uratuje bardzo dużo osób.

Starosta nie jest od pilnowania pielęgniarek i oddziałów w szpitalu tylko zaprowadzenia tam porządku. Jak to jest możliwe że facet spalił się w łóżku i nikt tego nie słyszał, nie widział. To jak są pilnowani pacjenci słabi , niedołężni , starzy , którzy się nie mogą poruszać!? Gdzie był lekarz , gdzie były pielęgniarki. Co mają zrobić ludzie przykuci do łóżek , którzy nie mogą się poruszać . Założyć Koło Wzajemnej Pomocy Pacjentów? Komentować pomysłu pacjenta , który w szpitalu pali w łóżku na sali nie zamierzam bo chyba wszyscy myślimy to samo!!!

Oczywiście tylko jeszcze pytanie jak przypięty pasami pacjent zapalił tego papierosa? Pan który leżał na łóżku obok spał więc nie podał, zresztą uważam że gdyby nie spał to nie doszłoby do tej tragedii, bo obudził by dyżurujący personel.

Tragedia Człowieka, tragedia Jego Najbliższych. Takie przypadki nie powinny mieć miejsca, bynajmniej w takiej placówce, jak szpital. No ale, pierwsze "wyniki" - "dobrej powiacikowej zmiany" w kadrach menagerskich i w wykonaniu nowej ekipy w powiecie (pożal się Boże) już stają się wymierne, tylko szkoda, że w takim katastroficznym wydaniu. Oczywiście, że jeden z Forumowiczów ma w zupełności rację pisząc, iż gdyby nie oszczędzali na kadrach np. pielęgniarskich, to zapewne takowy przypadek nie miałby miejsca. Tylko trudno jest dopilnować swojego kutnowskiego "podwórka", jak bywa się na nim od przypadku do przypadku, boooo.... ważniejsze są *%#)!& (sorry za kolokwializm) w pod łęczyckich wigwamach, niestety! Takie to "zarządzanie" (Boże patrzysz i nie grzmisz!!!) funduje Nam "dobra zmiana" w wykonaniu nijakich politykierskich przypadków pt. sema-for , peło-seł i cała nieudaczna i nieudolna politykierska menażeria powiacikowego ustroistwa?! Noo, aż ciarki po plecach chodzą, jak ta "dobra zmiana" się rozkołysze na dobre i pójdzie właśnie w takim kierunku i w takim mało cywilizowanym wydaniu?!! P.S. Tzw. -pisiory- mają naprawdę dobre pomysły i pozytywne wyniki w centralnej polityce państwa z dobrymi rokowaniami na przyszłość, ale to, co serwują ich politykierskie prostaki na tzw. dole, to woła o pomstę do nieba! Jak nie jakiś tam prymityw dyzma matoł klepa-tosiu, to jakiś tam marny "sołtysina" wespół z powiacikowym nie-rządem, a do tego "wspierani" totalnie nieogarniętymi, niekumatymi i zwykłymi nieudacznikami pt. sema-for tudzież opasły peło-seł, niestety! "dobra zmiano" w wykonaniu kucienkowej, politykierskiej hałastry - NON POSSUMUS !!!

znowu Zbysiu ......

Ale bełgot.

Ta tragedia to na pewno wina Jarosława.

Pan Kowalik ma pilnować pacjentów????Niektóre komentarze odbierają wiarę w rozum.

Organem nadzorujqcym jest starostwo więc dobrze mówi zaczekajmy na ustalenia prokuratury i służb a od tego co działo się na oddziale nie jest starosta czy zarząd tylko władze szpitala

Panie Kowalik! Wy w tym szpitalu pacjenta upilnować nie potraficie a za karetki chcecie się brać?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także