Rejestracja i logowanie

W Łódzkiem w 2 dni zmarło 12 zakażonych osób. Wszystkie miały choroby współistniejące

Wydarzenia 15-10-2020 Autor: bnp
34
W Łódzkiem w 2 dni zmarło 12 zakażonych osób. Wszystkie miały choroby współistniejące

Sześć osób z pozytywnym wynikiem na obecność wirusa SARS-CoV-2 zmarło wczoraj w naszym województwie, tyle samo zgonów odnotowano także dzisiaj. Wszyscy pacjenci mieli choroby współistniejące, a średnia ich wieku to prawie 80 lat.  

Wczoraj (14 października) w województwie łódzkim zmarło sześć osób:

- 76-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 79-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 90 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu powiatu piotrkowskiego.

- 96-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 75 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Był hospitalizowany w szpitalu w im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

- 92 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Był hospitalizowany w szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

Dzisiaj (15 października) kolejnych sześć:

- 70-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

- 75-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 86 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.

- 90 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu powiatu pajęczańskiego.

- 62 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 63 -letni mężczyzna. Posiadał schorzenia współistniejące. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

Średnia wieku zmarłych osób to 79,5 roku. Z danych GUS wynika, że średnia długość życia w Polsce wynosi 77,85.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:
•    Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 10918
•    Liczba osób aktualnie zakażonych: 4479
•    Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 39
•    Liczba osób objętych kwarantanną: 15585
•    Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1151
•    Liczba osób, które wyzdrowiały: 6120
•    Liczba osób, które zmarły: 319

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to –  10918. Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:
 

komentarze (34)
Dodaj komentarz

Teraz. To już za późno mleko się wylało trzeba było wcześniej myśleć a nie szukać. przyczyn Że władza chce nas pozamykać ograniczają prawa każą nosić maseczki itd teraz to będą ludzie umierać i bliscy trzeba być na to przygotowanym. Bo jest za późno

Do ,,Bla". Żadne ,,mleko" się nie wylało. Ludzie nadal będą umierać z powodu sześciu czynników oprócz nieistniejących wirusów. Są to toksyny, stres, niedożywienie, nienaturalne promieniowanie elektromagnetyczne, uszkodzenia fizyczne i niewydolności procesów fizjologicznych od starości.

Ta a a te czynniki istniały od lat i jakoś. Nikt. Nie tracił smaku węchu nie dostawał gorączki do tej pory istniał wirus grypy czyli ból mięśni gorączka. Przechodziłem ja co roku prawie ! to chcesz mi powiedzieć że miałem. Kontakt z toksynami lub się napromieniowaniem. Wiesz co jesteś idiotom ale do tej pory wiedziała tylko o tym twoja rodzina a dzięki kci dowiedziało się całe kutno tak trzymaj

Do ,,Bla". Tak, jesteś idiotą Blalusiu. Tracenie smaku, gorączka i ból mięśni nie są nowymi objawami. I żadne wirusy grypy nie istniały ani nie istnieją, bo te objawy są czymś innym spowodowane. To, że prawie co roku je miałeś to żadne zaskoczenie. Wystarczy przyjrzeć się środowisku, w którym żyjesz i twojemu stylu życia. Tak, z duża ilością toksyn masz na codzień do czynienia. Głównie przez żywność i powietrze, jak i z nienaturalnym promieniowaniem pochodzącym od kabli i urządzeń elektrycznych, czy wszelakiej maści nadajników, które zaburza funkcje fizjologiczne, a także powoduje wytwarzanie wolnych rodników. W takich warunkach twój organizm jest zawsze skazany na przeładowanie szkodliwymi czynnikami. A to, że twoja wiedza w tym zakresie jest na zerowym poziomie to nie moja wina.\

Stare****e poumierali

ludzie nie dyskutujcie z tym kremlowskim trolle anonimem, to gnida a jego komentrze trzeba zakopywać

Do ,,observer". Jesteś typową kanalią, która wspiera kłamstwo o wirusach. Stąd pośrednio masz na rękach krew ludzi, którzy umarli z powodu zaniedbań służby zdrowia, stresu i samobójstwa. Mam nadzieję, że kiedyś odpowiesz za to wszystko.

A to, że w S.Podstawowej w Pniewie jest zarażona prawdopodobnie pracownica i dzieci chodzą do szkoły to jest normalne??? Cisza??? Nikt nic nie wie???

Ploty nikt nie jest chory w Pniewie

W czasach największych nieszczęść ludzkich zawsze na wierzch wypływa największa mierzwa i swołocz jak to bywało za komuny. Tu wypłynął niejaki anonim, który na tragedii ludzkiej próbuje zabłysnąć. Znam w realu dwa takie przypadki wyśmiewające chorobę i śmierć ludzi, oba to nieudacznicy, złośliwe i nielubiane przez otoczenie śmieci, najnormalniej materiał odpadowy którego miejsce jest na śmietniku. Ten typ tutaj sposobem wypowiedzi przypomina jednego z nich, takiego na pozór inteligentnego menela będącego na wiecznym utrzymaniu rodziców.

Do ,,seQator". Jak można zabyłysnąć anonimowo? Zastanów się nad tym. Jednak wiadomym jest, że jesteś mengelową kanalią wspierającą kłamstwa o nieistniejących wirusach. Typowy poliniak. Wstyd i hańba.

Anonim pisze nie anonimowo?Hipokryzja.

Trudno się nie zgodzić z przedmówcą.

Do ,,Prezes". Wszystko wiadomo. Poliniak z poliniakiem się zgadzają aby wspierać kłamstwa. Wstyd i hańba.

MOŻESZ PRACOWAĆ ZDALNIE ZOSTAŃ W DOMU JEST ŹLE BARDZO ŹLE ZOSTAŃ W DOMU !!!! KORONA WIRUS JUŻ NIE JEST TAKI MAŁY JAK MÓWIŁ PREMIER TERAZ JEST OGROMNY TRZEBA ZAMKNĄĆ SZKOŁY ODDZIELIĆ DZIECI OD 50 60 70 80 LATKÓW JESTEŚ W GRUPIE ZAGROŻONEJ UNIKAJ KONTAKTU Z DZIEĆMI

Do ,,życzę zdrowia". Życzysz zdrowia, a takie bzdury wypisujesz.

8100 STREFA ŻÓŁTA 1. ZOSTAŃ W DOMU!!!! 2. WESELA MAX 20 OSÓB BEZ TAŃCÓW 3. SZKOŁY ŚREDNIE I WYŻSZE HYBRYDA 4. ZGROMADZENIA PUBLICZNE 10 OSÓB 5. KOŚCIOŁY 1 OSOBA NA 7 METRÓW 6. OSOBY STARSZE ZOSTAJĄ W DOMACH

152 POWIATY STREFA CZERWONA

Należy dodać, że zmarli byli zakażeni czymś co nie istnieje.

anonim masz odemnie kopa w dupę !

Do ,,rt". Zapraszam, typiarzu. Lepszy wygra. Mam nadzieję, że nie będziesz jęczał i krzyczał ,,Policja! Ratunku! Biją! Ja nie zacząłem!".

A skąd wiesz że nie istnieje premier ci powiedział ?

Do ,,yu". Coś takiego jak wirusy nigdy nie zostało udowodnione poprzez obserwację, identyfikację, izolację i weryfikację. A premier nie jest żadnym autorytetem dla mnie. Czy poza oszukiwaniem ciemniaków jest on w czymś dobry?

ANONIM SKORO NIE MA WIRUSÓW CZYLI TAKICH MAŁYCH STFORKÓW KTÓRE WYKORZYSTUJĄ BATERIE DO TWORZENIA WŁASNYCH KOPII KTÓRE NA CAŁYM ŚWIECIE WYMORDOWAŁY TYSIĄCE LUDZI A MILIONY ZOSTAŁY KALEKAMI CZYLI CO ZABIŁO TYCH LUDZI ? PROPAGANDA Z TVP-IS człowieku ogarnij się

Do ,,rt". Ogarnąć się to ty musisz, bo wypisujesz bzdury. A jeżeli masz dowody na istnienie jakichkolwiek wirusów to zgłoś się po odbiór nagrody w wysokości 50.000 zł. Przekonamy się jaki z ciebie cwaniaczek.

Nie karm trola.

tadziu masz rację już przestaję go karmić POZDRAWIAM

Do ,,Tadzio". Może ty chcesz udowodnić istnienie wirusów i to, że nie jesteś trolem?

Przestań pisać te bzdury pod listą ofiar covidu. Hiena jesteś. Żegnam.

Do ,,Ja". Ty kanalio jedna wspierająca kłamstwa. Nie ma żadnych ofiar covidu. A ktokolwiek chorował czy zmarł to było to spowodowane czymś innym. Powinieneś się zastanowić ilu z tych śmierci można było uniknąć gdyby prawidłowo potraktować tych ludzi.

Nikt przed pandemią nie umarł przed 50 ??

W domu pomocy społecznej umierają osoby których dzieci poznali się z domu bo w wieku 70 lat srali w pampersa . Ole Państwo myśli że wszyscy są niezniszczalni i będą pracować do 80 roku życia

92, 90 ,75 , 72. W zdrowi nikt nie żyje do tego wieku idioci...

Jakie choroby , czy to taka wielka tajemnica. Rak trzustki ?? Czyli nikt nie umiera bez obciążeń ?? ,typu 1 /10 wątroby ??

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także