Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Badają wyjątkowe znalesiko. Czy ma ponad 4 tysiące lat?!

Wydarzenia 08-11-2019 Autor: toza
13

W październiku W TYM MIEJSCU informowaliśmy o wyjątkowym znalezisku na terenie gminy Żychlin, które może sobie liczyć aż 4,5 tys. lat. Dziś tamtejsze władze informują o badaniach archeologicznych.

- W dniu dzisiejszym ruszyły prace archeologiczne przy znalezisku, które zostało zidentyfikowane jako grób skrzynkowy. Znalezisko to znajduje się na terenie Gminy Żychlin. Prace prowadzone są przez studentów Instytutu Archeologii Uniwersytety Łódzkiego pod kierunkiem dra. hab. Radosława Janiaka - informuje Gmina Żychlin.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Ktoś przechodził I powiedział alesiko I tak napisał hahahahaemoji

Chyba jak to pisał to robił siko emoji

Znalesiko jaki analfabeta to napisał, z miejsca na bruk, takiego słowa nawet niema I nie będzie w słowniku Polskim, tylko współczuć redakcji emoji

bardziej Morawieckiegon

To bardzo dobra wiadomość dla polskiej archeologii. Takie odkrycia, których jest coraz więcej sa dowodem na to, że nasz naród ma starożytne korzenie i bogatą historię, na długo przed teoretycznym chrztem. Miejmy tylko nadzieję, że znów kościół nie położy na tych badaniach łapy- jak to robił odkąd istnieje archeologia- bo takie odkrycia są niebezpieczne dla jedynie słusznej wersji historii Polski.

Gdyby nie kościół mówił byś teraz po niemiecku.

Tyle Ci ten kościółek dał, że piszesz "mówił byś". A wystarczyło milczeć i nie robić z siebie idioty.

chcę mówić po niemiecku

to sie ucz a nie czas tracisz na pisanie bzdurnych komentarzy

skamieniałe kupy dinozaura...

chodzi o grób nieuku

Głupiś odkrywko

Kuzyn Jahiry.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także