Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Gorączka zakupów w cieniu wypadku: Potrącenie pieszego na wjeździe do marketu

Wydarzenia 15-12-2019 Autor: ksz
48

Około godziny 18:00 przy wjeździe do marketu Carrefour doszło do potrącenia pieszego.

Na miejscu działania prowadziły pogotowie i policja. Częściowo wyłączony z ruchu był pas wjazdu na parking marketu. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący osobowym volvo 53-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego nie zachował wystarczającej ostrożności i potrącił 63-letniego mężczyznę. 

Na szczęście, pieszy nie doznał poważniejszych obrażeń. Kierowca volvo został ukarany mandatem karnym. 

komentarze (48)
Dodaj komentarz

Odebrać staruchom prawka. Wsiadzie takie coś za kółko. Jedzie bo jedzie. Nie wie za bardzo gdzie bo to juz nie ogarnia się w rzeczywistości.

Czytając to co tu większość pisze twierdzę że większość kierowców nie dorosła do tego by jeździć za kierownicą ludzie to od Was zależy w głównej mierze to czy będzie miało miejsce zdarzenie jak to przed Cerfourem. Większość z Was jeździ nieuwaznie a i są tacy przechodnie którzy z telefonami w ręku nawet nie zwraca uwagi na jadące auta. Wina leży po obydwoch stronach!! Pan piszący o matce z mlokosem jesteś idiota powinieneś się leczyć śmieci bo jeden taki czub jak Ty jakiś czas temu rozjechalby moje dziecko i powiem tak gdybyś to był Ty to uwierz mi ze nie odjechalbys już z miejsca tego wypadku...

Nie potrafisz zrozumieć czytanego przez siebie tekstu. Ja napisałem, że szanuję i przepuszczam pieszych, ale jeśli pęknie przewód hamulcowy a ktoś bezmyślnie wejdzie na przejście to po prostu nie dam rady zahamować. Fizyka. I co z tego, że pieszy miał pierwszeństwo? I zanim zaczniesz obrażać, wysil szare komórki przy czytaniu. A jeśli kochasz swoje dziecko, powiedz mu, żeby wchodził na przejście tylko jeśli jest pewny, że da radę bezpiecznie je opuścić. Pozdrawiam.

Gorzej jak dzieciaki w piaskownicy.

Bardzo źle się dzieje. Do czego to zmierze. Zmieniają przepisy ruchu drogowego mówiąc że pieszy ma pierwszeństwo. Jednak nie oszukujmy się, w ten sposób pokazują im że maja przyzwolenia wtargnac nam pod samochód w każdej chwili. Mają prawo chodzi po nocach w ciemnych kurtkach bez oświetlenia, bez odblaskowe. A wida ewidentnie i tak będzie kierującego. Nie życzę temu co to wymyślił żeby jemu tak pieszy wszedł w ostatniej chwili pod maskę jadącego samochodu. Może wtedy zrozumie jaka głupotę wymyślił. Na pieszych też powinni nałożyć ustawę. Tak alby zaczęli rozważnie myśleć. Nie zawsze wina leży po stronie kierowców. Tak samo jak i na rowerzystów. Obowiązek kamizelkę odblaskowych. Jazda po drogach dla rowerów. Sygnalizowania skretow. Jeszcze trochę i dojdzie do tego że my kierujący będziemy się bali wsiada do aut, żeby nie potracic żadnego pieszego. A co w przypadkach gdzie ludzie przechodząc tam gdzie nie ma pasów i ciągną za sobą w tym miejscu dzieci. Też powiedzą że wina kierującego. Bo pieszy ma prawo. A takich przypadków w naszym Kutnie codziennie jest bardzo wiele.

Pieszy z odblaskiem ma obowiązek poruszać się idąc poboczem drogi a nie chodząc po mieście i przechodząc przez pasy w mieście głupi głąbie.

Po zmianie przepisów OBOWIĄZKOWO trzeba będzie mieć w samochodzie szczoteczkę i pastę do zębów. hi hi hi

Wystarczy dobrze oświetlić przejścia dla pieszych lampami nad przejściem A nie pakować kasę w psełdo inteligentne przejścia. Moim zdaniem za kasę z takiego jednego przejścia doświetlił by 10 innych.

Ogromnym problemem są nieoświetlone lub bardzo słabo oświetlone przejścia dla pieszych, którzy chodzą w ciemnych kurtkach bez odblasków. Nic i nikogo nie widać!

HAHAHHAHAHA O **** TO CO MAM KAMIZELKE NOSIC PO MIESCIE? **** SIE W GLOWE.

Trudno Źeby przechodzenia chodził w ubraniu z odblaski po mieście KMIOTKU.

Są kraje , gdzie przed każdym przejściem , jest próg zwalniający. Jest wiele miejsc w kutnie , gdzie takie rozwiązanie mogło by pomóc.Ale rozsądku nic nie zastąpi ,u pieszych szczególnie.

Janie podtrzymuję pytanie. W którym kraju widziałeś progi zwalniajace przed każdym przejściem dla pieszych.

Janie, podaj choć jeden kraj gdzie tak jest. Byłem w 33 europejskich krajach (jestem kierowcą ciężarówki) i w żadnym nie widziałem takich rzeczy.

Widzę, że kilka osób źle oceniło mój wpis. Dlatego wyjaśnię, szanuję pieszych, ustępuje bezwarunkowo miejsce na przejściu, ale nie mogę zrozumieć osób, które wchodzą na przejście na zasadzie 'bo mam pierwszeństwo'. Często są to matki z dzieckiem w wózku, bardzo często! A czy ktoś pomyśli, że auto może awarię hamulców w tym momencie np? Szansa prawie żadna, ale? Wina będzie kierowcy, ale pieszy na cmentarzu. Ja wolę przed wejściem na pasy porządnie się rozejrzeć.

Na cmentarzach leży tysiące tych co mieli PIERWSZEŃSTWO,a będzie jeszcze wiecej jak wprowadzą nowe przepisy.Pieszy to tak zwany nie chroniony uczestnik ruchu, ale to nie znaczy że ma ja ,,owieczka za baranem " idzie na rzeż czyli włazić pod koła.Auto to masa żelastwa plus prędkość i nie zatrzyma sie na 5centymetrach.Ale Władza edukacje pieszych ma w d.... .Najważniejsze że kierowcy są winni bo z nich jest KASA Z MANDATÓW, a i w głosowaniu ciemny lud lepiej głosuje,więc dajmy pieszym bez wzglendne pierwszeństwo a kierowcy niech zaczną w miastach jeżdzić z stopem przed każdym przejściem ,bo inaczej więzienia sie nimi szybko zapełnia .GŁUPOTA i tak zwycieży długo jeszczcze długo.

Nie słyszałem, żeby pieszy uderzył w samochód(chociaż teoretycznie to może się zdarzyć.)

A mnie się zdarzyło.Ale samochód stał przed garażem.No grill był.

Za to ciągle słychać o pieszych ładujących się pod samochód... Bo mu wolno... Kultura pieszych pozostawia wiele do życzenia. A brak rozsadku jest przerażający.

Piesi chodzą jak barany,na nic nie patrzą tylko myślą o zakupach

Pieszy na ul. Oporowskiej był na tzw. "pasach" a nie na środku jezdni - a baran kierujący samochodem chciał jak najszybciej kupić prezent teściowej i zamiast patrzeć przed siebie to swój łeb wlepił w gazetkę reklamową z promocjami. Oj - będzie się wkrótce działo bo Morawiecki zapowiedział, że zrobi porządek z tymi baranami za kierownicą samochodów

Morawiecki ze wszystkim zrobi porzadek. Z milionem elektrycznych aut, z mieszkaniami, z cenami pradu, ze smogiem, z Banasiem, z praworządnością, itd, itd...

Dziś mi matka z jakimś młokosem prawie weszła pod koła...Wchodzili na pasy nawet nie oglądajac sie czy cos jedzie...Makabra

A może to Ty za szybko jechałes a matka już była z tym dzieckiem na pasach?? Tacy jak Ty powinni rowerami jeździć bo nie masz w ogóle pojęcia o tym jak powinieneś się zachować na drodze. Jeśli jesteś tym kierowca który tak jeździ super po drodze i pokazuje jakie to ma szybkie auto to nie pojezdzisz długo...

Chory - już wkrótce za coś takiego trafisz do kryminału, miej więc przy sobie pastę i szczoteczkę do zębów - to tylko kwestia nieodległego czasu kiedy toto się ci przyda

A ty przygłupie dojezdzajac do pasów zwolnij a nie masz pretensje źe ktoś wszedł na przejście dla pieszych a tak w ogóle to poczekamy na nowe przepisy właśnie odnośnie pieszych i pasów to wtedy się ogarniesz.

Ciekawe jak będziesz płakać ja to by ciebie spotkało po wejściu na pasy przed nadjrzdajacy samochód. Trzy miesiace biodro w gipsie i kolejne trzy rehabilitacja. He he ???? ja tylko 10 punktów i mandat a auto się zrobi hmm części można wymienić biodra nie. Kto bardziej ucierpi? A w szkole uczą do dziś najpierw w prawo potem w lewo i tak ma być bo zawsze tak było i było dobrze.

W szkole tez uczą ortografii z czym u ciebie na bakier .

Nie mogę zrozumieć pieszych, chodzą ( za wyjatkami) jak otumanieni, raptownie wchodzą na pasy nawet nie zerkną czy nie nadjezdża pojazd, kiedyś uczono, żeby patrzeć w prawo, w lewo i jeszcze w prawo., Bedzie jeszcze tragiczniej bo nowe przepisy to to pieszy ma pierwszenstwo juz na chodniku przy pasach, nie musi patrzeć na boki, może stać przy pasach i rozmawiać ze znajomym a kierowca ma stac i czekać czy przejdzie czy bedzie jeszcze pół godziny gadał. Idzie zima , śliskie nawierzchnie, więc kierowca nie zatyrzyma natychmiast pojazdu. KJarac również pieszych za nieostrożność i to porzadnie karać!

Nie podoba się to nie sadzaj **** do auta tylko idź z buta wyjdzie tobie na zdrowie i jest szansa ze z twojej przyczyny nie ucierpi pieszy.

jak cos to najpierw w lewo potem w prawo i jeszcze raz w lewoemoji

Nie możesz zrozumieć bo to wykracza poza twój intelekt idiotko.

Nie znasz przepisów o ruchu pieszych.Pieszy przed wejściem na przejście dla pieszych powinien spojrzeć w lewo.następnie w prawo i jeszcze raz w lewo! Dziękuję!

ZAMKNIJ jadaczke.

Kierowcy jeżdżą jak w amoku. Większość starych padalcow po 60 tce.

Oni skończyli 60-tke a czy ty ją skończysz nie wiadomo .

Mam 68 . Jestem na emeryturze i od 8 lat temu przesiadłem się z auta w autobus.

Zz Po 60tce według ciebie to stary padalec? To ty już jestes starym , głupim baranem. Osoby starsze jeżdżą bardziej ostrożnie niż niektórzy młodziki. Idioto człowiek 60 lat jest w 100 procentach sprawny, chyba że jest chory.

Jak taki sprawny to niech zapieprza w robocie jak trzeba a nie cały czas steka i skrzypi.

Zgadza się . A do tego jeszcze miele sztuczna szczęką.

Tobie zęby nie będą rosły do śmierci

Pozbierać tym 60 letnim staruchom prawka. Jadą z otwartym ryj em i rozbieganym wzrokiem

Nie zapomnij o tym źe Ty też jak dożyjesz będziesz staruchem. Pozdrawiam!

Zgadza się paniusiu ale nie będę siadał za kierownicę w tym wieku.

Dodaj źę jeszcze ślepe i tak wjezdzaja w ludzi na pasach.

Dzieje się.

Tam jest ciemno jak w du..e !

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także