Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Groźnie na autostradzie! Wezwano straż i pogotowie

Wydarzenia 09-07-2020 Autor: toza
4

Tuż przed godz. 19 na autostradzie A1 w powiecie kutnowskim doszło do potencjalnie groźnego zdarzenia drogowego. Brał w nim udział samochód osobowy.

Dokładnie o godz. 18.54 dyżurny kutnowskiej straży pożarnej odebrał informację o zdarzeniu drogowym na autostradzie A1 na wysokości miejsc. Juków (gm. Łanięta).

Okazało się, że na pasie w kierunku Łodzi kierowca osobowego opla na gliwickich numerach rejestracyjnych stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego.

Na szczęście prawdopodobnie nikomu nic poważnego się nie stało i zdarzenie będzie kwalifikowane jako kolizja.

Na miejscu zdarzenia nie występują większe utrudnienia w ruchu.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : ****://milepanie.pl/elwirka

Już Ci mowilam gdzie masz się udać...tu są sami porządni faceci..Zmien rewir ,zapisz się na kurs...jakis...np na wózki widłowe.. .I .Lowelasa znajdziesz na Bielawkach lub w Łącku nad jeziorem...A ...jeszcze Krzywa Ci została.. .Śpiesz się DZIECINO bo uroda jest jak woda..A starej to żaden nie będzie juz chciał.. ????????

Panie autor - proszę o przejrzenie zdjęć, które zostały zamieszczone bo to co Pan pisze nijak do nich się nie ma: "Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego". A Straży Pożarnej nie było ??? I jeszcze to stwierdzenie: "Na szczęście prawdopodobnie nikomu nic poważnego się nie stało...". Jeśli prawdopodobnie to nie wiadomo czy na szczęście bo nie wiadomo czy się nie stało... A - i jeszcze jeden rodzynek - co oznacza "potencjalnie groźnego" ???

Słuchajcie Radio Nowy Świat JUŻ NADAJE szukajcie w Internecie!!! Zostaw chłopa w spokoju bo będziesz czytał tylko reklamy

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także