Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kraksa na skrzyżowaniu Północnej z Kasztanową. Zderzyły się 3 auta

Wydarzenia 30-07-2020 Autor: bnp
14

Do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych doszło ok. godz. 11:30 na skrzyżowaniu ulic: Północna i Kasztanowa. Na miejscu działania prowadzi policja, która kieruje ruchem. Zadysponowano również karetkę pogotowia.

W zdarzeniu udział brały: mazda 3, citroen berlingo oraz fiat panda. Ruch na tym odcinku jest utrudniony.

Na chwilę obencą nie znane są okoliczności zdarzenia, nie wiadomo też jakie są obrażenia jego uczestników.

 

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Paragraf, ten policjant mnie ochrzanił nawet podszedł, wiem panował nad sytuacją ale gość który robił zdjęcia stanął 10 cm od przejścia robił zdjęcia i nie wiedziałem czy wchodzi czy nie i stałem jak to cielę, policjant spoko tyko kazał mi jechać sobie po plecach bo stawiając sprawę jasno nakazując mi jechać szedł przed maską mojego auta ale o. k., w takim razie do policjanta jedno zdanie, zagapiłem się na fotografa który nie wiedziałem wejdzie nie wejdzie na te pasy a Pan policjant machał techno dłoniami a ja nie zwracałem uwagi i tyle, jedna rzecz jak by Pan policjant miał białe rękawiczki to bym uwagę bardziej skupił, a przejeżdżając spojrzywszy w tylne lusterko fotograf przeszedł przejście nie odwracając się, może był bardzo skupiony na robieniu zdjęć,...

A ty prawo jazdy wygrałeś na odpuście w Nowej Wsi?

WIEJSKIE KUTNO MIEJSCEM WYPADKÓW !!!!!!!!!! ZA DUŻO BURACTWA NA DROGACH

Burak to jest z Ciebie tępaku. Jeśli masz problem to wyprowadź się!!!!

I za dużo buractwa w internetach...

Muszę pochwalić policjanta, za sposób podawania poleceń na tym skrzyżowaniu. Sprawnie, czytelnie i z głową chłopak, kierował ruchem. Ja wiem, że ich w tej materii szkolą, ale nie każdy się w tym tak fajnie odnajduje... Tym bardziej, ze to nie był policjant z Ruchu Drogowego.

Od tego właśnie powinna być policja. Niestety ich pomoc to rzadkość. Wolą czaić się w krzakach z suszarką albo demolować fontanny. Ewentualnie robić nagonkę w sklepie na osoby bez maseczki.

Bo jakby był policjant z WRD to by nie wiedzieli jak jechać.

Oprócz znaków jeszcze potrzebna jest dobra widoczność a tam niestety jest słaba

I własnie w związku z tą słabą widocznością są tam ustawione znaki STOP!!!

Może w trakcie uroczystości pogrzebowych zamknąć wszystkie skrzyżowania a kierowcy Jak nie mogą się skupić, niech idą pieszo. ????Na tym skrzyżowaniu jest prawidłowe oznakowanie tylko za kierownica pojazdów siedzą ???? - ny.

TABLICA UWAGA WYPADKI Z PODANA ILOŚCIĄ RANNYCH I ZABITYCH NA TYM SKRZYZOWANIU JAKICH WIELE W POLSCE NA DROGACH

Droga to nie czasopismo, wtedy dopiero będzie dużo zdarzeń bo Twój skupiony kierowca może zacznie czytać a nie myśleć za kółkiem

JADĄC OD KUCZKOWA NA TYM SKRZYŹOWANIU JEST ZNAK STOP A JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU NA TYM SKRZYŻOWANIU POWINIEN BYĆ ZNAK UWAGA ADKI BO ICH BYŁO OD GROMA NAJ NAJCZEŚĆIEJ KIEROWCY WRACAJĄCY Z KUCZKOWA Z POGRZEBÓW KTÓRZY NIE SĄ W STANIE SKUPIĆ SIĘ NA JEŹDZIE SAMOCHODEM.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także