Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Najmłodsi w roli Mikołaja. Wystąpili dla swoich bliskich

Wydarzenia 08-12-2019 Autor: toza
3

To była już 16 edycja koncertu „I Ty Możesz Zostać Mikołajem”. Z tej okazji na deskach Centrum Teatru, Muzyki i Tańca wystąpiły nasze młode, kutnowskie talenty. To był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju prezent od dzieci dla ich najbliższych.

Udział w wydarzeniu brały dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat. Każdy z uczestników przygotował piosenkę lub wiersz. Na scenie pojawili się także artyści z Teatru Puszek.

Pomysłodawcą jest Jadwiga Rzetelska. Koncert prowadziła Wioletta Maciejewska oraz aktorzy Teatru Puszek.

Każdy z młodych artystów został nagrodzony gromkimi brawami. Po występach na scenie pojawił się św. Mikołaj, który każdemu z artystów wręczył prezent.

Jak to wszystko wyglądało? Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Mamy wolny rynek, rząd nie reguluje cenami.

Fajna ta Wioletta Maciejewska.

Święta tuż tuż a ceny w spożywczaku przed Wigilią - JAK U JUBILERA. Ceny mieszkań za kadencji PiS – poszły w górę o 20 %. A czekają nas jeszcze, odwlekane drakońskie podwyżki ceny energii elektrycznej. FIKCJA KTÓRĄ NAS MAMI PiS O tzw. PAŃSTWIE DOBROBYTU MA KOŃCZĄCY SIĘ OKRES PRZYDATNOŚCI. Koniec z robieniem nas w wała.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także