Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Policja i pogotowie na placu budowy Pałacu Saskiego. Doszło do wypadku

Wydarzenia 29-07-2020 Autor: bnp
7

Tuż przed godz. 17 na placu budowy Pałacu Saskiego jeden z pracowników uległ wypadkowi. Na miejscu działania prowadzi policja, pogotowie zabrało poszkodowanego do szpitala.

Jak się dowiadujemy, mężczyzna spadł z wysokości ok. 3 metrów. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy doznał poważnych obrażeń.

Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy i przewiózł go do szpitala.

Okoliczności wypadku wyjaśnia kutnowska policja.

Warto dodać, że dziś,pod okiem służb konserwatorskich, rozpoczął się demontaż konserwatorski części wschodniej korpusu głównego pałacu. Obiekt w obecnym stanie grozi zawaleniem i dla dalszego prowadzenia prac niezbędny jest jego demontaż. Po demontażu każdy element zostanie poddany ocenie, a te które będą się nadawały, po oczyszczeniu i konserwacji wrócą z powrotem.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

O kurde , a w Australli wylowiono 100 kg glowe rekina , to jest cos !

To dobrze że tam nie ma fontanny

...elementy,,wrócą z powrotem,,-Panie Redktorze!!!a jak inaczej można wrócić?

A nie wymagaj zbyt wiele to tylko KCI. Nie takie cuda językowe można tu znaleźć. Ale wiadomo " polska języka to trudna języka"

Pewnie wypił piwo,jak to robole robią w pracy i spadł. Ilu to fachowców tak robi. Później kombinują, że wypadek w pracy, żeby zwolnienie brać. Nie żal takich.

Bardzo proszę nie potwierdzacie tych wpisów, krótko mówiąc "olejcie je" pewnie się po komuś w końcu znudzi.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także