Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Prezydenci z medalami! "To wyraz uznania za współpracę"

Wydarzenia 14-01-2020 Autor: toza, UM Kutno Foto: UM Kutno
19

14 stycznia br. Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju uhonorował Prezydenta Miasta Kutna Zbigniewa Burzyńskiego oraz Zastępcę Prezydenta Zbigniewa Wdowiaka Medalami 75-lecia Ligi Obrony Kraju "Za Zasługi". Medale są wyrazem uznania dla samorządu miejskiego za wieloletnią współpracę i wsparcie działalności stowarzyszenia w zakresie realizacji zadań Ligi.

Do zadań statutowych LOK należy kształtowanie i umacnianie w społeczeństwie, zwłaszcza wśród młodzieży, obywatelskiej postawy wobec obronności kraju, a także popularyzowanie kultury fizycznej i różnych dyscyplin sportu. Działalność stowarzyszenia pozwala na rozwijanie umiejętności młodzieży w różnych dziedzinach.

Prezydent Zbigniew Burzyński złożył Zarządowi serdeczne podziękowania za zaangażowanie w upowszechnianie kultury fizycznej poprzez popularyzację sportu strzeleckiego oraz modelarskiego wśród młodzieży powiatu kutnowskiego. Życzył także dalszych sukcesów w realizacji tegorocznych zadań na rzecz rozwoju sprawności młodzieży kutnowskich szkół.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

Mam swoje lata i pamiętam LOK z lat 70-80. To było coś. Teraz to jakieś , za przeproszeniem wierzących , ''kółko różańcowe''. Panie Burzyński bardzo się panu dziwię że wspiera pan to tych cwaniaków. Wdowiakowi się nie dziwię , on wszędzie polezie.

To jest Liga Obrony Kraju czy związek emerytów i rencistów w Kutnie. Szanuję starych ludzi ale co te dziadki i babcie mogą mieć wspólnego z obronnością Polski. Uporczywe trzymanie się stołków w tym wieku to dla obronności raczej kula u nogi naszego kraju. Po za wiekiem to w czym oni są autorytetem dla młodzieży.

To nie tylko śmieszne ale żenujące. LOK ma na medale za ''nie wiadomo za co'' a siedziba tej organizacji przy ul warszawskiej to jeden ''brud , smród i ubóstwo' . Kto nie wierzy to zapraszam na spacerek do tej ''szacownej ''instytucji. Śmierdzi głębokim PRL z lat 50- ych. 90% pomieszczeń świeci pustkami lub jest wynajęta. Pan prezydent powinien się wstydzić brać medale od takiego czegoś. Kto nie wierzy niech sprawdzi tych ''populizatorów sportu wśród młodzieży'' - hehehehehe

Wujek dobra rada zrób se pan was kupkke

Co ten Burzyński tak źle wygląda?

Fatalnie, fatalnie jak zombi

Strasznie.

Ten człowiek to jest chyba ciężko chory.

Powinien złożyć urząd tzw prezydenta Kutna

To może ty się złóż - i to najlepiej do trumny abyś głupot nie gadał.

Liga Obrony Kraju to bolszewicko-komusz twór więc odznacza swoich. Całe szczęście , że RP nie rządzi POlszewia i tęczowa kończynka.

Nic to medale gdy nasz kraj pod rządami PiS staje się Polską Wersją Państwa Islamskiego, zarządzanym przez satrapę - kalifa Jarosława Kaczyńskiego ( polską wersję kalifa Abu Bakr al.-Baghdadiego).

Kotro osłem jesteś czy masz problemy ze swa osobiwoscia???????

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś wyjechał z tego kraju, i nie robił tu smrodu.

Do Wujka dobra rada : "Kto nie zna prawdy, ten jest tylko głupcem. Ale kto ją zna i nazywa kłamstwem, ten jest zbrodniarzem" . wybierz sam.

A dlaczego skoro ktoś ma inne poglądy niż ty to od razu ma wyjechać z kraju?? To także mój kraj!!!!!!!!!!! To kraj wszystkich Polaków a nie tylko własność prywatna prezesa fszystkich polakuf i PISekty. To możeTy na Białoruś wyemigruj!!!!!!!!!!!

Jeśli ukończyłeś tylko szkołę podstawową i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to wyjaśniam, nikt nie musi wyjeżdżać. Napisałem że nic nie stoi na przeszkodzie.

Najbardziej bawi mnie jak niedouczony ćwok czyni aluzje do wykształcenia. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie abyś to Ty wyemigrował. Polecam kraje o "wysoko" rozwiniętej demokracji, Wenezuela, Kuba, Białoruś no i oczywiście Rosja.

Spadaj pedale.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także