Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Ranny mężczyzna w centrum! Strażacy ruszyli z pomocą

Wydarzenia 10-06-2019 Autor: toza
11

Tuż po godz. 11 do kutnowskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie z rozbitą głową na pl. Piłsudskiego. Na miejsce udał się jeden zastęp z JRG Kutno.

Póki co nie wiadomo czy obrażenia u mężczyzny to efekt nieszczęśliwego wypadku czy bójki. Poszkodowanemu pomocy udzielali kutnowscy strażacy.

Zgłoszenie do KP PSP w Kutnie wpłynęło o godz. 11:14. Z uwagi na fakt, że nie było wolnej karetki pogotowia, a żeby dotrzeć na miejsce musiała pokonać niemal 20 km. Czas oczekiwania był zatem zbyt długi, dlatego też dyżurny pogotowia o pomoc poprosił strażaków. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że mężczyzna w wieku 37 lat przebywający na pl. Piłsudskiego ma ranę głowy. Był jednak przytomny, a zadaniem mundurowych było udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazanie potem pacjenta Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Kutno Miasto Monitorowane. Szkoda że strażacy nie mają monitoringu bo S.M nic nie widzi brawo wy! A może wy byście złapali debila jeżdżącego na jednym kole motorem krosowym po Podrzecznej codziennie po 22 bo na monitoringu nic nie widać to by było fajnie a oprócz tego jeszcze kilku amatorów szybkiej jazdy samochodem bo na Policję i S.M nie ma co liczyć.

2 KARETKI ????????????? To jakiś żart ?????????????? A gdyby to był człowiek z zawałem, to zawołaliby policję czy ZHP ??????? Panie starosto żądamy wyjaśnień !!!!!!!!!!!!!!!!

Od razu czuję się bezpieczniej- dziękuję Władzy- chyba tej z Łodzi, że mamy, aż 2 karetki. Czyż to nie za dużo? Nie szalejmy- jedną odesłać do Łodzi, Nam wystarczy jedna ... emoji , a Strażakom współczuję- będą jeździć do DPS-u opatrunki zmieniać już niedługo... Proponuję na Zrzutka.pl itp. zorganizować zbiórkę na karetkę dla Kutna- 100 zł dorzucam...

37 lat to starszy człowiek ja mam 27 wiecej to chyba czas umierać

Jakie kwiaty lubisz.

A to teraz Straż Pożarna i Miejska przejęła obowiązki pogotowia?

Już dawno

Przy dwóch karetkach na 50tyś mieszkańców zapewne nie było wolnej emoji

na 100 tyś bo cały powiat kutnowski jest 2 z kutna + jednak Żychlinie dlatego każdy powinien umieć pomóc i powinien potrafić zrobić prosty bandaż dlatego słuszną jest akcja tego OSP z I L0 robią kursy podstawowej pierwszej pomocy

Szkoda starszego człowieka. Nie zdziwilbym się zresztą gdyby okazało się, że jakiś wsiun ( nie mylić ze zwykłym mieszkańcem wsi ) uderzył tego człowieka bez powodów; "bo Widzew" czy inne gówno.

Jakiego starszego? Wytrzeźwiej w końcu.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także