Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA/WIDEO] Zbigniew Burzyński o swoim programie wyborczym: "Mamy na to 5 lat, niektórzy są niecierpliwi"

Wydarzenia 29-01-2020 Autor: toza
18

Powszechnym zwyczajem wśród prezydentów, burmistrzów i wójtów jest krótkie podsumowanie pierwszego roku kadencji po wyborach. Nie inaczej jest w przypadku Kutna. Dziś włodarz naszego miasta, Zbigniew Burzyński, omówił punkt po punkcie swój program wyborczy i wyliczał, co udało się zrealizować, co jest w planach, a co trzeba będzie przesunąć w czasie.

Władze Kutna zorganizowały dziś konferencję prasową, której głównym punktem było omówienie programu z którym w wyborach samorządowych w 2018 roku startował Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Burzyńskiego.

- Trzeba pamiętać, że program wyborczy sporządza się na 5 lat. Niektórzy wykazują dużą niecierpliwość, szczególnie niektórzy opozycyjni radni - mówił Zbigniew Burzyński.

- Cieszymy się, że radni opozycji tak zabiegają o realizację naszego programu. Z tego wynika, że to bardzo dobre propozycje - dodawał wiceprezydent Zbigniew Wdowiak.

Poniżej znajduje się cały zapis dzisiejszej konferencji prasowej. Omówienie realizacji programu wyborczego Z. Burzyńskiego od 11:54.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Ciekawe kiedy Word w Kutnie w innych miastach jest tylko tu nie ma na inne inwestycje sa pieniadze

Zajmujący urząd burmistrza powinien jak najszybciej złożyć urząd

Każda inwestycja to zawsze coś nowego robić coś źle nie robić też źle jestem za każdym nowym pomysłem który jest lub będzie realizowany w mieście

Zastanawiam się co tam robili dziennikarze? Chłopy siedzieli , zamydlali oczy wszystkim jak jest wspaniale, walili ogólnikami, że będzie, ale w przyszłości itd, a ci siedzieli, słuchali i hehe haha. Smutne to, ale wszyscy, którzy się trochę znali na swoim rzemiośle już wyjechali chyba.. przecież ci prezydenci nie mają żadnej opozycji, robią co chcą i śmieją się w oczy i do kamer.

Macko - przeczytaj kilka razy swoje wypociny i pomyśl o co Tobie chodzi ? bo nie widzę w tym żadnej treści i sensu.

Pochwała dla KUTNA jako najładniej rozwijającego się miasta w Łódzkim. Zasługą mieszkańców jest, że nie przeszkadzają Prezydentowi Burzyńskiemu w realizacji projektów inwestycyjnych. Brawo MY WSZYSCY i do przodu.

W urzędach po staremu. Ludzie po studiach pracują na produkcji. Zatrudniani są przez Ransztad. Ja pracuje w stolicy. Zupełnie inny swiat

Burzyński wygląda bardzo źle.

Najważniejsze żeby tego czasu nie przebimbać.

A słowo stało się ciałem i Trybunał Konstytucyjny NAŁOŻYŁ KAGANIEC na decyzję Sądu Najwyższego w sprawie sędziów. Być może taka decyzja TK zaskoczyła kogoś, - w każdym razie nie mnie. No bo jakież to wyjście w tej sytuacji miała prezes TK – mgr Julia Przyłębska. Aby nie zaszkodzić swojemu mężowi, wykonała niezwłocznie decyzję polityczną Kaczyńskiego – i broń Boże nie był to szantaż. A w czym rzecz? Otóż mąż Julii Przyłębskiej - Andrzej, jest ambasadorem Polski w Berlinie. W oświadczeniu lustracyjnym nie ujawnił, że 09.06.1979 r. własnoręcznie napisał i podpisał oświadczenie o następującej treści - „Kierując się patriotycznym obowiązkiem i chcąc przyczynić się do utrzymania ładu i porządku w PRL i triumfu prawdy, wyrażam zgodę na udzielenie pomocy SB. Fakt ten zachowam w całkowitej tajemnicy. Będę starannie i rzetelnie relacjonował interesujące SB zdarzenia i fakty. Obieram pseudonim WOLFAGANG - Andrzej Przyłębski”.

uwielbiam te przesunięcia w czasie za 4 lata znowu bedzie można je wykorzystać ( jak znalazł)

Wielki szacun dla obecnych Prezydentów. Nie było takiej władzy, która tak przebudowała Kutno, że jesteśmy chwaleni przez wszystkich oprócz oportunistów miejscowych. To jest mała grupa niezadowolonych, którym w życiu nic się nie udało i przez zazdrość krytykują obecnych za to że im się wszystko udaje. GRATULACJE PANOWIE PREZYDENCI. TAK DALEJ.

"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek."

Wróć na tory, przestań bajdurzyć!

zamulałe dziady i towarzystwo wzajemnej adoracji niestety w tym zascianku cywilizacji ludzie nie zmadrzeja chyba nigdy i nie dojrzeją do wyboru młodych energicznych i pomysłowych ludzi, wola zascianek, układy, iluzję spokoju i ciągle te same mordy na stołkach od lat i na lata, wszedzie, czy to urzedy, agencje czy mosiery i inne pfwiki tebesy wszystko to jedna klika nygusów i kolesi

Za Twoją grzeczność i czułe słówka należy się pochwała rootowi. Uważaj żeby Ci żyłka nie pękła - bo będą karmili łyżką. Życzę dużo spokoju.

Hipokryzaj, brak pomysłu na działanie samorządu terytorialnego. Długi nas J.Boczka 30 mln pałac teraz dodatkowe 10-mln kredytu do obecznego zadłużenia. Parcie na szkło, sztuczne podwyżki dla samozwańczych królów. Kadencja się kończy więc trzeba dorobić. Czas na młodych ludzi których nie brakuje.

Kpina żart

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także