Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Wspaniała akcja w "Dwójce". Bili rekord w udzielaniu pierwszej pomocy

Edukacja 17-10-2019 Autor: toza, SP nr 2 Foto: SP nr 2
0

16 października obchodzimy Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca, powołany z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji. Tradycyjnie już z tej okazji WOŚP w całej Polsce organizuje bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy w ramach programu edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować.

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie również włączyła się w tę akcję. Wszyscy uczniowie byli wzorowo przygotowani, bowiem wcześniej uczestniczyli w zajęciach dotyczących zasad udzielania pierwszej pomocy, prowadzonych przez szkolnego koordynatora programu WOŚP „Ratujemy i Uczymy Ratować” p. Luizę Lachowicz.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także