Rejestracja i logowanie

Do Kutna przyjedzie Stanisław Michalkiewicz

Kultura 30-10-2019 Autor: bnp
14
Do Kutna przyjedzie Stanisław Michalkiewicz

Klub imienia Romana Dmowskiego zaprasza na spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem, cenionym prawicowym publicystą, współpracującym m. in. z Radiem Maryja, "Naszym Dziennikiem" i "Najwyższym Czasem".  

W przeszłości był prezesem UPR i sędzią Trybunału Stanu. Temat najbliższego spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem brzmi: "Polska po wyborach". Wydarzenie odbędzie się w budynku Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie w poniedziałek 4 listopada o godzinie 17:00.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

W TVN go cenią co widać po poziomie komentarzy ... miejscowej elity .

Faceta ma posłuch wśród łelity której edukacja zakończyła się na szkole podstawowej.

wałęsa racze nie jest jego fanem

Dobra wiadomość.

"Cenionym..." - he, he, o rany, spadłem z krzesła... Zapewne ktoś go ceni, ale ujmowanie tego w tak jednoznaczny sposób, mogłoby sugerować, że "powszechnie cenionym". Tymczasem ceni go mnie więcej podobna liczba osób, co osób, które w życiu by mu nawet ręki nie podały.

Lubię pana Michalkiewicza. Czytam jego świetne felietony. Ogromna wiedza i erudycja. Ciekawe analizy.

Cha cha cha! ten facet nawet nie stał obok analizy nie wspominając o logice.

Co do p. Stanisława Michalkiewicza to nasowa się tylko jeden cytat " Błogosławieni ci którzy nie mając nic mądrego do powiedzenia , nie ubierają zbytnio tego faktu w słowa " Sw.T z Akwinu

Ci co kierują negatywne komentarze w kierunku do tego gościa, mają wyprane mózgi przez TVN, TVP i inne telewizje trzymane w ryzach przez spadkobierców okrągłego stołu

Pewne jest to, że Ci którzy nie mają ochoty słuchać bredni wydzielanych przez tego osobnika ze zdjęcia mają mózgi wyprane przez książki. Tacy jak ty do nich nie należą.

Bardzo dobre dla mądrych ludzi, którzy myślą samodzielnie i nie są mamieni przez TV propagandowe!

Cenionym? Bu... cha cha cha...

Znaczny się zaprasza go klub neofaszystowskich sku....r....wynow z pod znaku onr , młodzieży wszechpolskiej ipt . Żenada !

A po co on tu przyjedzie ? Niech swoje bzdety i dyrdymały wydkasza lepiej w tv trwam tam jest jego miejsce.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także