Rejestracja i logowanie

Szykuje się coś dla całych rodzin! Zapraszają na wielkanocne warsztaty

Kultura 10-03-2020 Autor: toza
1

Ośrodek Kultury Gminy Kutno serdecznie zaprasza na warsztaty wielkanocne. Każdy będzie mógł wykonać np. drewnianą kurę lub wesołego kurczaka.

Warsztaty będą odbywać się od 28 marca do 4 kwietnia. Ich koszt to 20 zł od rodziny. Szczegóły znajdują się na grafice w galerii zdjęć.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Wójtowa gminy Kutno Jasińska - to PiS. A Pis - to polityczna narośl rakowa na zdrowej tkance ludzi wsi.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także