Rejestracja i logowanie

Nowy rok, nowa ja – jak zacząć naukę języka angielskiego?

Lifestyle 31-12-2019 Autor: Artykuł sponsorowany
0
Nowy rok, nowa ja – jak zacząć naukę języka angielskiego?
Początek nowego roku jest świetną okazją do wyznaczenia sobie celów na najbliższe dni, miesiące i lata. Choć postanowienia noworoczne najczęściej dotyczą zmiany trybu życia i przejścia na zdrową dietę, to nie brakuje odważnych i nowoczesnych kobiet, które skupiają się na rozwoju osobistym między innymi poprzez naukę języków obcych.

W tym konkretnym wypadku kobiety najczęściej stawiają na język angielski, który często nazywany jest językiem całego świata. W jaki sposób należy uczyć się słówek i zwrotów w obcym języku, by skutecznie krok po kroku realizować swoje główne postanowienie noworoczne? Podpowiadamy.

Nauka języka angielskiego w nowym roku – co na dobry początek?

Rozpoczęcie nauki angielskiego, to rewelacyjna motywacja na nadchodzący 2020 rok. W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych, jest niezwykle ważna. Umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim nie tylko umożliwia zdobycie lepszej pracy za granicą, ale w dużym stopniu ułatwia wykonywanie prostych codziennych czynności osobom, które zdecydowały się na krótki urlop wypoczynkowy w innym państwie.

Zgodnie z aktualnymi danymi statystycznymi 2/3 światowej populacji potrafi mówić płynnie właśnie po angielsku. O czym warto pamiętać, nauka tego języka wbrew pozorom nie jest aż tak trudnym i skomplikowanym zadaniem, jakby mogło się nam wydawać. Wystarczy odrobina chęci i zaangażowanie by w przeciągu roku, do perfekcji opanować znajomość języka angielskiego.

Lifestyle

Jasno określ swoje cele!

Z postanowieniami noworocznymi bywa różnie, bardzo często już po miesiącu o nich zapominamy, powracając do starego trybu życia. Jak zatem w prosty sposób uskutecznić naukę języka angielskiego? Przede wszystkim postaraj się jasno określić swoje cele wraz z przewidywaną datą ich zrealizowania, następnie wyznacz sobie zdania, które sukcesywnie będziesz wykonywać. Jesteś ciekawa jak może wyglądać Twój plan nauki języka angielskiego w nowym roku? Poniżej przedstawiamy przykładowe cele:

  1. Nauczę się podstaw języka angielskiego w mowie i piśmie, w przeciągu najbliższych ośmiu miesięcy.

  2. Nauczę się mówić płynnie po angielsku do dnia mojego planowanego wakacyjnego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

  3. Rozwinę dotychczas zdobyte umiejętności biegłego mówienia po angielsku do dnia 05.05.2020.

  4. W przeciągu trzech miesięcy nauczę się 1000 prostych zwrotów w języku angielskim, odnoszących się do wykonywania prostych codziennych czynności.

Kolejnym motywatorem do podjęcia działania z pewnością będzie wybór odpowiedniej metody nauczania. W tym wypadku do wyboru mamy tradycyjne kursy języka angielskiego, gdzie zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu. Niemniej jednak w dzisiejszych czasach, coraz więcej chętnych decyduje się na skorzystanie z internetowych kursów nauki języka angielskiego, które pozwalają na pewnego rodzaju swobodę i możliwość wyboru daty oraz godziny przystąpienia do nauki słówek.

Kiedy już osiągniesz swój cel, pamiętaj by nie spocząć na laurach. Rozwijaj się dalej, być może w końcu znajdziesz lepszą pracę, dzięki której zrealizujesz inne marzenia i postanowienia noworoczne z ubiegłych lat.

Gotów? Zapisz się na stacjonarne i internetowe kursy językowe w Langstation.pl

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także