Rejestracja i logowanie

Paczkomaty blisko Ciebie w Gąbinie

Lifestyle 26-08-2019 Autor: Artykuł sponsorowany
0
Paczkomaty blisko Ciebie w Gąbinie

Często wysyłasz lub odbierasz paczki? Sprawdź najnowszą aktualizację paczkomatów firmy InPost.

Usługi firmy InPost dostępne również dla mieszkańców Gąbina. Miasto dysponuje obecnie 3 punktami lokalizacyjnymi, w których można realizować nadawanie i odbieranie paczek. Doszedł nowy paczkomat przy ulicy Felicjana Sławoja Składowskiego 7: https://inpost.pl/paczkomat-gabin-gbn02n-felicjana-slawoja-skladkowskiego-paczkomaty-mazowieckie. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy często korzystają z usług firmy kurierskiej, a również bardzo zachęcające, dla tych którzy do tej pory nie mieli okazji jeszcze z oferty firmy.  

InPost oferuje jasną i klarowną współpracę. Usługi są na najwyższym poziomie. Transport przebiega sprawnie i jest bardzo wygodny dla zleceniobiorców. Firma przebija cenowo inne firmy kurierskie, co jest korzystne, a dostępność usług 24/7 jest dużym plusem. Nie musimy martwić się o odbiór czy nadanie paczki w ciągu dnia. Możemy sami zagospodarować czasem i dokonać transakcji w odpowiednim momencie. Między pracą, a domem czy innymi załatwieniami w ciągu doby. Maszyny są umieszczone zawsze w łatwo dostępnych punktach lokalizacyjnych. Dojazdy do nich są dogodne. W Polsce istnieje obecnie 4800 maszyn, a każdego dnia dochodzą nowe. Świadczy to jak firma InPost dobrze wkomponowała się w logistykę transportu paczek na terenie naszego kraju. 

Nadawanie paczek - jak to zrobić?

Jeśli do tej pory nie mieliśmy okazji spróbować nadać paczkę, zachęcamy, gdyż jest to bardzo proste, a dodatkowo unikamy kolejek, na które nie lubimy tracić czasu. Mamy dwie możliwości. Jedną z nich jest wybranie paczkomatu, z którego chcemy nadać paczkę. Musimy podjechać do maszyny i krok po kroku wykonać komunikaty wyświetlane na ekranie maszyny. Poprosi o nasze dane, numery telefonów nadawcy jak i odbiorcy, gabaryt paczki. Po opłaceniu zlecenia, otworzy nam się właściwa skrytka, do której umieszczamy naszą paczkę. 

Druga opcją jest skorzystanie z Managera Paczek. Wymaga to od nas założenia konta, które jest darmowe. Podajemy właściwe dane, drukujemy etykietę na paczkę i dokonujemy transakcji z dostępnych na koncie środków. Zostaję już tylko podjechać nam do wybranego paczkomatu i nadać paczkę. Wygodny sposób dla wszystkich, którzy wysyłają często paczki i lubią przygotować sobie wszystko na spokojnie w domu czy w pracy. 

Korzystanie z tej usługi jest bardzo proste i warto się do niej przekonać. Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji - spróbujmy a na pewno staniemy się częstymi użytkownikami paczkomatów. 

Odbieranie paczek - jak się odbywa?

Bardzo dużo osób odbiera w ten sposób swoje paczki. Czy jest to więc trudne? Nie, jest wygodne, gdyż sami decydujemy o miejscu odebrania. Zawsze tam, gdzie jednym słowem jest nam po drodze. Dostaniemy powiadomienie drogą mailową o tym, że nasza paczka jest już w drodze. Na bieżąco można będzie śledzić jej drogę i aktualizować informacje. za przyjdzie także wiadomość z potrzebnym numerem kodu, który razem ze swoim numerem telefonu podamy w danym paczkomacie podczas odbioru. 

InPost Mobile dla miłośników aplikacji 

Ucieszą się wszyscy, którzy lubią dobre aplikacje. Tutaj mamy wszystko w jednym miejscu. Nic już nie umknie naszej uwadze. Aplikacja tworzy listy wszystkich naszych paczek, którym możemy przypisywać własne nazwy, przez co szybciej odnajdziemy konkretną, która nas interesuje. Ponadto powiadomienia push up, GPS, funkcja Halo, tu jestem i wiele innych rozwiązań, które spodobają się każdemu miłośnikowi aplikacji. 

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także